G-Bod Vibrátory Vibrační kroužky Chytré kroužky na penis Návleky na penis Párové pomůcky
| Speciální funkce | Dálkové ovládání |
| Vodotěsnost | ne |
| Barva | Černá |
| Váha | 94 g |
| Vibrace | ano |
| Erotogenní zóna | G-bod, Pro páry, Penis, Varlata |
| Napájení | Nabíječka |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Průměr min. | 3.2 cm |
| Průměr max. | 4.2 cm |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Voděodolnost | ano |
| Délka | 12 cm |