Novinka
Vibrátory G-Bod Vibrátory Vibrátory na klitoris Párové pomůcky
| Speciální funkce | 2 vibrační motory, Dálkové ovládání |
| Vodotěsnost | ne |
| Barva | Růžová |
| Váha | 90 g |
| Vibrace | ano |
| Erotogenní zóna | G-bod, Klitoriální, Pro páry, Vaginální, Penis |
| Napájení | Nabíječka |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Průměr | 2.5 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Délka | 8 cm |