Novinka
Vibrátory Mini vibrátory Silikonové vibrátory Vibrátory na klitoris Párové pomůcky Sensual play
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Fialová |
| Váha | 51 g |
| Vibrace | ano |
| Erotogenní zóna | Bradavky, Klitoriální, Pro páry, Tělo, Varlata |
| Napájení | Nabíječka |
| Průměr max. | 3.5 cm |
| Materiál | Silikon |
| Délka | 5.4 cm |