Chytré vibrátory Luxusní vibrátory NOVINKY Vibrátory Další stimulátory na klitoris
| Pulzace | ano |
| Aplikace do telefonu | LELO App |
| Speciální funkce | Mobilní aplikace |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Fialová |
| Váha | 128 g |
| Erotogenní zóna | Klitoriální |
| Napájení | Nabíječka |
| Vlastnost materiálu | Měkký na dotek |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Průměr min. | 5.1 cm |
| Průměr max. | 5.5 cm |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Délka | 11.2 cm |