Bestsellery Vibrátory EROTICKÉ POMŮCKY VÝPRODEJ Valentýn Womanizéry Satisfyer
| Pulzace | ano |
| Vodotěsnost | ne |
| Barva | Žlutá |
| Vibrace | ne |
| Erotogenní zóna | Klitoriální |
| Napájení | Nabíječka |
| Vlastnost materiálu | Tvrdý na dotek |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Průměr min. | 1.5 cm |
| Průměr max. | 5.5 cm |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Voděodolnost | ano |
| Délka | 14.5 cm |
Oceňuji jak je malý a při přisátí je velice tichý, silná stimulace a hodně stupňů intenzity , je voděodolný a lehce umyvatelný . Topka
Spousty stupňů intevity, voděodolný , malý takže se vejde do kabelky na cesty , tichý .