Masturbátory Chytré masturbátory Vibrační masturbátory Luxusní masturbátory
| Aplikace do telefonu | KooSync |
| Speciální funkce | 2 vibrační motory, Mobilní aplikace, Rotace |
| Vodotěsnost | ne |
| Barva | Černá |
| Váha | 830 g |
| Vibrace | ano |
| Erotogenní zóna | Penis |
| Napájení | Nabíječka |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Průměr min. | 2 cm |
| Materiál | TPE (termoplastický elastomer) |
| Délka | 21.9 cm |