| Vodotěsný | IPX0 |
| Vyhřívaný | yes |
| Speciální funkce | Vyhřívaný |
| Vodotěsnost | ne |
| Barva | Čirá |
| Váha | 790 g |
| Vibrace | ano |
| Erotogenní zóna | Penis |
| Napájení | Nabíječka |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Materiál | TPE (termoplastický elastomer) |
| Průměr | 3.5 cm |
| Voděodolnost | ne |
| Délka | 26.5 cm |