Vibrační masturbátory Vibrační umělé vagíny Vakuové pumpy Elektronické pumpy
| Speciální funkce | Vac-U-Lock |
| Vodotěsnost | ne |
| Barva | Černá |
| Váha | 580 g |
| Vibrace | ano |
| Erotogenní zóna | Penis |
| Napájení | Nabíječka |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Materiál | TPE (termoplastický elastomer) |
| Průměr | 8.8 cm |
| Voděodolnost | ne |
| Délka | 24.5 cm |