Anální dilda Stimulace prostaty Oboustranná dilda Kovová dilda Termoreaktivní dilda Párové pomůcky NOVINKY
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Stříbrná |
| Váha | 748 g |
| Vibrace | ne |
| Erotogenní zóna | Anální, G-bod, Pro páry, Vaginální, Prostata |
| Vlastnost materiálu | Tvrdý na dotek |
| Průměr min. | 0.50 cm |
| Průměr max. | 2.60 cm |
| Materiál | Chirurgická ocel |
| Voděodolnost | ano |
| Délka | 20.00 cm |