G-Bod Vibrátory Multifunkční vibrátory Silikonové vibrátory Vibrátory na klitoris
| Pulzace | ano |
| Vodotěsný | IPX7 |
| Speciální funkce | 2 vibrační motory |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Růžová |
| Váha | 362 g |
| Vibrace | ano |
| Erotogenní zóna | G-bod, Klitoriální, Vaginální |
| Napájení | Nabíječka |
| Vlastnost materiálu | Tvrdý na dotek |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Průměr min. | 3.8 cm |
| Průměr max. | 4 cm |
| Materiál | Lékařský silikon |
| Voděodolnost | ano |
| Délka | 22.1 cm |