Klasické vibrátory G-Bod Vibrátory Luxusní vibrátory Multifunkční vibrátory Silikonové vibrátory Vibrátory na klitoris
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Černá |
| Váha | 340 g |
| Vibrace | ano |
| Napájení | Nabíječka |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Průměr min. | 2.5 cm |
| Průměr max. | 4.5 cm |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Průměr | 3.6 cm |
| Voděodolnost | ne |
| Délka | 25.5 cm |