Vibrátory Mini vibrátory Silikonové vibrátory Vibrátory na klitoris
| Vodotěsnost | ne |
| Barva | Zlatá |
| Váha | 43 g |
| Vibrace | ano |
| Erotogenní zóna | Bradavky, Klitoriální, Pro páry, Vaginální, Tělo |
| Napájení | Nabíječka |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Průměr | 2.5 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Délka | 2.8 cm |