Novinka
G-Bod Vibrátory Multifunkční vibrátory Mini vibrátory Vibrátory na klitoris
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ne |
| Barva | Růžová |
| Váha | 118 g |
| Vibrace | ano |
| Erotogenní zóna | G-bod, Klitoriální, Vaginální |
| Napájení | Nabíječka |
| Průměr max. | 3.4 cm |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Voděodolnost | ano |
| Délka | 10 cm |