Novinka
G-Bod Vibrátory Multifunkční vibrátory Silikonové vibrátory Vibrátory na klitoris
| Speciální funkce | 2 vibrační motory |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Růžová |
| Váha | 110 g |
| Vibrace | ano |
| Erotogenní zóna | G-bod, Klitoriální, Vaginální |
| Napájení | Nabíječka |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Průměr | 2.5 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Délka | 7 cm |