Novinka
Vibrátory G-Bod Vibrátory Multifunkční vibrátory Mini vibrátory Vibrátory na klitoris
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Modrá |
| Váha | 65 g |
| Vibrace | ano |
| Erotogenní zóna | G-bod, Klitoriální, Vaginální |
| Napájení | Nabíječka |
| Průměr max. | 2.5 cm |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Voděodolnost | ano |
| Délka | 9.5 cm |