G-Bod Vibrátory Multifunkční vibrátory Pulzátory Silikonové vibrátory Vibrátory na klitoris
| Pulzace | ne |
| Vodotěsný | IPX6 |
| Speciální funkce | 3 vibrační motory |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Fialová |
| Váha | 250 g |
| Vibrace | ano |
| Erotogenní zóna | Klitoriální, Vaginální |
| Napájení | Nabíječka |
| Vlastnost materiálu | Měkký na dotek |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Materiál | Lékařský silikon |
| Průměr | 3.5 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Délka | 22 cm |