Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Erotické hračky

4 důvody, proč je masturbace s pomůckami lepší

Masturbace provází většinu z nás již od puberty. Samozřejmě se o ní více mluví v souvislosti s mužskou populací. Proč? Samotní muži se svou láskou k této činnosti vůbec netají a berou jí jako něco naprosto přirozeného. Naproti tomu některé ženy mají k masturbaci stále velmi tabuistický přístup. Jednoduše o ní vůbec nemluví nebo si jí dokonce zakazují.

Dnes nebudete rozebírat absurditu podobných přístupů, ale naopak se zaměříme na to, jak bychom si mohli masturbaci ještě více zpříjemnit.

Tento článek je určen jak pro ženy, tak pro muže. Podíváme se na důvody, které vedou miliony lidí po celé planetě k nákupu jejich vlastních erotických pomocníků. Nezapomínejte na to, že vibrátory a masturbátory patří k hojně vyhledávaným dárků pro partnery. Nic neumí rozdmýchat staré vášně, jako dobře zvolená erotická hračka – nejlépe taková, která přinese potěšení právě vašemu partnerovi. Teď už ale k samotným výhodám.

Za málo peněz hodně muziky

I skutečně kvalitní erotické hračky člověk pořídí za nečekaně příznivé ceny. Vibrátory, masturbátory a další podobné drobnosti jsou většinou vyráběny tak, aby vám vydrželi i velmi dlouhou dobu. Z takové hračky se tak budete moci radovat klidně i několik let (pochopitelně se správnou péčí). S největší pravděpodobností si však s jedním kouskem nevystačíte. Erotické hračky jsou jako tetování, začnete s jednou a z ničeho nic máte doma plnou krabici.

Pomáhají nám odhodit stud

Jestliže jste již někdy zkoušeli masturbovat s pomocí erotické hračky, tak jistě víte, jak rychlé a snadné to je. Zde nemám na mysli ani tak muže, kteří opravdu netrpí problémy s dosažením orgasmu. Vibrátory jsou výborným pomocníkem pro nesmělé ženy. Pomáhají jim poznávat vlastní tělo a zjistit, co vlastně chtějí. Díky tomu pak mohou tyto informace předat svému partnerovi a ukázat mu svá nejcitlivější místa na těle.

Čistě a bez důkazů

Již od puberty řeší muži jeden ožehavý problém – jak po sobě nezanechat stopy? Používání kondomů není zrovna nejpříjemnější a všemi známá ponožka zase působí lehce nechutným dojmem. Pro tyto účely jsou ideální pánské jednorázové masturbátory. Masturbátor otevřete, vesele použijete a nakonec jednoduše vyhodíte do koše. Nikde po vás nezůstane ani kapka důkazu. Umím si představit náruživé cestovatele, kteří sebou vozí hned několik kousků těchto vymožeností.

Rychlé uvolnění i bez předehry

Při normální (ruční) masturbaci se člověk potřebuje většinou tak trochu naladit. Může to být lechtivý film, erotická knížka nebo například video pro dospělé. S masturbačními pomůckami ale tato část často odpadá. Vibrátor dokáže sám o sobě ženu dokonale uspokojit i bez zbytečné předehry. Prostě jen začněte na nejnižší rychlost a pomalu přidávejte.

S erotickými hračkami je náš život zábavnější, o poznání více uvolňující a bez stresu. Možná by stálo za to předepisovat místo lékům na deprese a úzkost krabičku plnou erotického překvapení. A co vy? Zpestřujete si Váš sexuální život erotickými pomůckami?

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)