Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Erotické hračky

Anální pomůcky a jejich recenze: které jsou nejlepší a kterým je dobré se raději vyhnout?

V dnešním článku si představíme erotické pomůcky, jejichž cílem je navodit vám anální slast. Každý prodejce líčí anální vibrátory a erotické pomůcky obecně v tom nejlepším možném světle. Na chyby přijdete obvykle až po jejich vyzkoušení, v tom lepším případě vás varují nejrůznější recenze erotických pomůcek. Vybrali jsme pro vás tipy na dobrý nákup a zároveň také seznam těch, kterým je lepší se vyhnout.

Něco pro začátečníky: Anální prstík Plug and Play

Chcete nejdřív vyzkoušet, zda by se vám či partnerovi vůbec líbil anální sex? Ideální pomůckou pro tyto účely jsou anální prstíky, například právě Plug and Play. Mají menší rozměry, očko pro provléknutí prstu a snadnou manipulaci, jsou ideální pro anální začátečníky. Nevyvolávají pocity, které by vám mohly být jakkoli nepříjemné.   

Cena: 180,- Kč

Hodnocení Martiny: Je měkký a příjemně ohebný, nezpůsobuje bolest při pronikání. Je to takový prodloužený prstík bez obav, že se škrábnu nehtem. Takže pro začátečníky perfektní, ale pro pokročilé nedostačující kvůli délce a měkkosti. Očko může při špatném provléknutí z prstu sklouznout, takže doporučuji pořádně provléct!

Anální kolík Černý samet: hladké tělo s bezpečnou základnou

Anální kolíky jsou obecně hodně oblíbené. Vyhovují totiž jak začátečníkům, tak pokročilým, slibují zábavu v soukromí i na veřejnost - třeba při jízdě na kole!   

Cena: 529,- Kč

Hodnocení Lenky: Vybrala jsem si ho kvůli dobrému hodnocení, širší základně a taky tvaru s úzkou špičkou, která se fakt snadno zavádí. Po vybalení z krabičky mě trochu překvapil zápach materiálu, ale stačilo ho jen opláchnout teplou vodou. Někomu třeba nemusí sedět velikost (zdá se mi spíš menší), mně ale vyhovuje.

Anální kolík Smile Hopper: pozor na malou základnu!

Na první pohled vypadá anální kolík Smile Hopper roztomile, ale pozor na jeho malou a ohebnou základnu!

Cena: 170,- Kč

Hodnocení Markéty: Smile Hopper jsem si koupila kvůli designu, který je opravdu rozkošný. Má pěkně oblé tělo, užší špičku a rozměrově mně jako začátečnici stačí. Pěkně uvolní zadeček pro něco většího.Často ho používáme jako předehru pro anální sex. Nedostatkem je základna, která mohla být větší a hlavně pevnější. Ohýbá se a špatně se drží při vytahování. Úplné vklouznutí asi nehrozí, ale i tak je nepraktická.

Anální kuličky Anal Pearls: tradiční pomůcka pro stupňované vzrušení

Anální kuličky a korále jsou ideální pro ty, kteří svou slast rádi stupňují. Anal Pearls mají průměr kuliček od 2 do 2,5 cm, jsou měkké a ohebné. Vytknout jim nelze prakticky nic. 

Cena: 100,- Kč

Hodnocení Honzy: Na fotce se zdají být větší, ale velikostně podle mě sedí i začátečníkům. Koupil jsem ji pro svou přítelkyni, zavádím jí je já jako přípravu na anální sex. Na obrázcích není tolik znatelný mostek mezi jednotlivými kuličkami, který je dlouhý asi tak 1 cm. Materiál je tvrdší, sice ohebný, ale ne měkký jako třeba gel, což považuji za bonus. Partnerce se líbí to postupné zasouvání, které je podle mě vzrušivější než co nabízí anální kolíky, které člověka jen vyplní.

Galaxia Lavender: který konec použijete?

Anální dildo s možností využít oba rozdílně tvarované konce. Je velmi příjemný na dotek, maximálně ohebný, takže ho můžete využít pro vaginální i anální stimulaci. 

Cena: 115 - 300 Kč

Hodnocení Viky: Zaujala mě především cena 140 korun. Zážitek taky super, ale ten zápach po vybalení z obalu...děs! Doporučuji pořádně omýt a časem vyčichne, ale je to nepříjemné. Používám ho jen análně, i když je opravdu ohebný a druhý konec může dráždit i vagínu. Líbí se mi dva různé konce. Je menší, ale pro začátečníky stačí. Za málo peněz skvělý zážitek!!!

Anální vibrátor Real Deal Anal: pomocník pro realistický prožitek

Pro příznivce autentického prožitku z anální stimulace je anální vibrátor Real Deal Anal ideální. Je dlouhý asi 19,5 cm a jeho tloušťka 2,5 cm je příjemná i pro začátečníky. Zúžená špička snadno pronikne do zadečku a zvrásněný povrch příjemně stimuluje. 

Cena: 170 - 410 Kč

Hodnocení Janči: Ač se zdá být ohebný, tak není. Nejedná se o nedostatek. Spíš mi vadí ne moc intenzivní vibrace - s nimi si mohli výrobci víc pohrát, ale zase na druhou stranu je levný a výkon je asi přiměřený ceně. Doporučila bych ho mírně pokročilým, kterým už nestačí anální kolík, a těm, kterým nevadí tvrdý materiál.

Anální vibrátor Lady Finger: raději nezkoušejte

Vypadá sice sympaticky, má hladké tělo a pořídit se dá za opravdu nízkou cenu. Doporučit ho však nemůžeme. Je malý a nemá žádnou základnu ani očko pro uchycení, takže může snadno vklouznout do análku. Při zvláčnění lubrikačním gelem je navíc kluzký a špatně se ovládá. 

Cena: 49 - 120 Kč

Hodnocení Páji: Tak tohle raději nezkoušejte. Koupila jsem si ho jako mini vibrátor, který bych schovala v kabelce a mohla využívat vaginálně i análně. Nepoužívám ho ale vůbec. Vyklouzává z ruky a vážně se bojím, že mi do zadečku vklouzne celý. Pro anální hrátky jsou daleko lepší pomůcky.

Anální vibrátor Jelly: příjemná klasika

Modelace připomíná skutečný penis. Vyrábí se z měkkého gelového materiálu, který je však dostatečně pevný, aby byl uvnitř pěkně cítit. 

Cena: 314 - 719 Kč

Hodnocení Zuzky: Líbí se mi hlavně několik stupňů vibrací a to, že nemá hladký povrch. Vrásnění je pro mě víc vzrušující. Materiál připomíná opravdovou kůži. Je vhodný asi tak pro středně pokročilé ... začátečníkům bych doporučila spíš anální kolík a těm náročnějším rozhodně něco většího. Nemám co bych vytkla. Za tu cenu je perfektní!!!

Inspirovala Vás plejáda análních pomůcek? Které dáváte přednost Vy? Máte s nějkou pomůckou špatné zkušenosti?

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)