Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Erotické hračky

Androidní láska na dálku jménem Vibease

Svět androidních vychytávek přestává respektovat hranice možného i nemožného, a tak už je to nějakou dobu, co poprvé zavítal taky do oblasti erotických pomůcek.

Přestože na trhu nepředstavuje vyloženě žhavou novinku, tak se coby vibrátor ovládaný Androidem stále drží na výsluní a my bychom vám ho dnes rádi představili v celé jeho kráse. Seznamte se s Vibease! Přestože ho nazýváme vibrátorem, nepředstavuje klasickou pomůcku v pravém smyslu tohoto slova. Samotní tvůrci jej nazývají masážní pomůckou a je nutné říci, že jeho ušlechtilým ladným tvarům sluší právě toto označení mnohem víc.

Zrodu Vibease předcházely četné studie odborníků a konstruktérů z Kalifornie, pro něž se hlavním zdrojem inspirace stal ženský orgasmus. Výzkumy jim nakonec ukázaly správný směr na cestě ke zkonstruování erotické hračky, která dokonale souzní s ženským tělem.

Podstatou Vibease jsou především hluboké prožitky, dotýkající se reality s až neuvěřitelnou intenzitou.

A konečně se dostáváme k tomu nejzajímavějšímu...

Co Vibease vlastně umí?

  • Pomocí bluetooth lze smartphone propojit s Vibease a ovládat ho
  • Vibease můžete ovládat pomocí smartphonu, který zrovna bude třeba na druhém konci planety

V praxi to může vypadat asi následovně: zatímco vám Vibease dělá teď a tady milou společnost v České republice, vaše drahá polovička, nacházející se ve stejný okamžik například v Austrálii, ho může díky smartphonu na dálku ovládat. Jak je možné, že to funguje? K přístroji Vibease si lze v mobilním marketu zdarma stáhnout aplikaci, která ho prostřednictvím internetu propojí se zařízením, se kterým ho chcete spárovat, tedy třeba právě s chytrým mobilem vašeho partnera. Tomu je tak umožněno mít v rukou kontrolu nad vaší slastí, ať je kdekoli.

Čekáte ještě víc? Pak čtěte dál! Jsme totiž teprve na začátku...

Tvůrci Vibease se totiž mohou chlubit tím, že vyvinuli přístroj s erotickými příběhy. Ty si můžete stáhnout prostřednictvím aplikace v mobilu a každý z nich provází originální vibrace přenášené do přístroje Vibease.

Představte si, že se v mobilu díváte na videonahrávku Padesát odstínů šedi, s vibrátorem v klíně, chvějícím se ve slastné synchronii s filmem. Vibease máte vložený v kalhotkách, ruce za hlavou, oddaná erotické story. Myslí vám plyne obraz příběhu, který obletěl svět a intimní místa hýčká vrnění, jehož intenzita vychází z příběhu samotného.

A nejlepší nakonec... Erotické příběhy máte zcela ve své režii, což znamená, že si je nejen můžete stahovat, ale že si můžete vytvářet i své vlastní, včetně unikátních vibrací, šitých na míru jen a pouze vám.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)