Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Erotické hračky

kGoal: interaktivní trenér pro něžné pohlaví

První interaktivní tréninkový systém pro oblast pánevního dna, který ženám nabízí bezprostřední zpětnou vazbu ohledně toho, jak jejich cvičení probíhá - právě v tom tkví unikum pomůcky kGoal. Na první pohled graciézní balónek s ohebným tenkým přechodem k útlému rameni pravděpodobně vyvolá dojem neotřelosti, ovšem jen bližší seznámení nechá v mysli vytanout slovo revoluce. To, co doposud na trhu chybělo, je nyní horkou novinkou.

Se svou nejnovější erotickou pomůckou se teprve nedávno pochlubil výrobce Minna Life, jehož dobré jméno spoluvytváří produkty uvedené na trh již dříve. Řeč je o převratném vibrátoru s názvem Ola a jeho schopností zachytit, zapamatovat si a přehrát váš oblíbený vibrační mód, nebo o působivém Limon, erotické hračce s příznačným názvem a tvarem citrónu, který s intenzitou zmačknutí zintenzivňuje své vibrace. Ale zpět k námi sledované novince a tomu, čím je jedinečná právě ona.

Ušlechtilé poslání kGoal

Přestože má svalstvo pánevního dna zásadní vliv na zdraví ženy, nedá se říci, že by pomůcek, které jeho zpevnění ovlivňují, bylo převratně mnoho, a už vůbec ne natolik inovativních, jako je tomu u kGoal. Svaly pánevního dna jsou důležité zejména v těchto souvislostech:

  • Těhotenství a porod - zejména během porodu a v okamžiku, kdy se pánevní svalstvo v důsledku průchodu nejširší části hlavičky dítěte rozpíná na maximální možnou mez
  • Inkontinence - celková slabost pánevního dna obvykle s přibývajícím věkem přináší také problémy s udržením moči
  • Pohybový systém - pevným svalstvem pánevního dna je zajištěna stabilita oblasti celé pánve a dolní části páteře
  • Sex - silné svaly pánevního dna zvyšují pocit vzrušení, kvalitu orgasmu i prožitek během milování jak pro něho, tak pro ni

Představení kGoal

První přístroje, které byly schopny zhodnotit sílu pánevního svalstva, byly vyrobeny koncem 40. let minulého století. Technologie od té doby bohužel nijak významně nepokročila, ovšem jednou z zářných výjimek je právě kGoal.

kGoal je prvním interaktivním přístrojem a cvičebním nástrojem, který dokáže ženě poskytnout feedback jejího snažení. Zpětná vazba je zajištěna především díky aplikaci v mobilu, který pak funguje podobně jako osobní trenér i sledovací zařízení v jednom.

Pokud nemáte možnost si do mobilu aplikaci instalovat, rozhodně to neznamená, že kGoal nesmíte používat! Zpětná vazba je totiž zajištěna i bez ní!

kGoal je složen ze dvou částí: stlačitelného balónku, který se vkládá do pochvy, a z užšího vnějšího ramene se světelnou diodou, signalizující dobíjení přístroje pomocí konektoru. Díky užšímu rameni lze také ovládat balónek nebo si uložit svou cvičební historii.

Silikonový balónek má u spodní části ventilek, který slouží k vyrovnávání tlaku vzduchu uvnitř balónku nejen během cvičení, ale samozřejmě i vkládání, kdy je možné balónek stlačit a následně uvnitř nechat rozepnout v souladu s anatomií vagíny.

 

Vibrace jako odměna za vaše snažení

Nitro balónku je vybaveno vibračním motorkem, který s každým stlačením zintenzivní své vibrace a poskytne tak reálnou odezvu vašim cvikům. Čím více mačkáte, o to silněji vibrace cítíte. Druhý z motorků je pak ukryt v úzkém vnějším rameni, přičemž jeho vibrace lze uvést do chodu buď zvlášť nebo současně s vibracemi v balónku.

Sledujte své vlastní pokroky v reálném čase!

Díky aplikaci v mobilu je žena schopná sledovat a zhodnotit výsledky svých cvičení. Zobrazen je čas i síla stlačení a především míra zlepšení udaná v procentech. Díky možnosti sledovat pokroky těla pak žena lépe dokáže pochopit své problémy a optimalizovat zdraví.

Je dokázáno, že cvičení se zpětnou vazbou a možností vidět zlepšení člověka obrovsky motivuje k dalším výkonům. Vzhledem k příjemné poddajnosti silikonového balónku a jeho přizpůsobivosti je odstraněna také překážka v podobě různorodé anatomie žen.

Méně komplikovaná technologie, intuitivní ovládání, jednoduchost, přirozenost a design souznící s křivkami těla - taková je charakteristika kGoal a tímto cílem bylo vedeno i úsilí jeho tvůrců. Nutno říci, že bylo naplněn do nejmenšího detailu.

Jestliže se vám myšlenka, inteligentního trenéra oblasti pánevního dna, zalíbila, můžete ji podpořit na crowdfundingové platformě Kickstarter.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)