Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok

První revoluční erotická pomůcka, která dokázala spojit vnitřní a vnější stimulaci a k tomu navíc využít dva odlišné pohyby: rotaci a klasické vibrace, nese název veskrze prostý - IDA - a pochází z dílny prestižního švédského výrobce hraček pro dospělé, známého pod značkou LELO.

Lelo Ida soustředí všechnu svou pozornost na dvě nejvzrušivější zóny ženského těla, na bod G a klitoris. Každé z nich je věnováno jedno ze zakončení vibrátoru.

Užší, vnitřní rameno, charakterizuje podlouhlý tvar s výrazným zaobleným zakončením. Jeho úkolem je podmanivými rotacemi dráždit vaginální stěny a bod G, k čemuž je vybaveno speciálními pohyby. Ve stejném okamžiku intenzitu slasti zvyšuje vnější rameno ve tvaru disku, které se dotýká klitorisu a slastnými vibracemi ho laská.

Rozkoš pro oba

To, co je na této hračce jedinečné, je především možnost stimulace obou z vás během milování. Lelo Ida tvoří jednak kulatý disk, produkující silné vibrace, cílené na oblast klitorisu a jeho okolí. Druhé rameno je tvarováno do malého vibrátoru, hýčkajícího svými rotačními pohyby vaginální stěny a bod G, přičemž tvarově je toto zakončení přístroje pojato tak, aby uvnitř zbylo dostatek místa také pro partnera. Během sexu se tak Lelo Ida snaží o poskytnutí rozkoše jak jí, tak jemu a o intenzivnější prožitek slasti, sdílený oběma partnery.

Dráždění obou nejcitlivějších erotogenních oblastí v jednom okamžiku je pro dosažení orgasmu naprosto ideální metodou, ať už si rozkoše užívá žena sama nebo s partnerem.

Ovládání smyslů

Součástí Lelo Ida je také malé kolečko, designově ladící s erotickou hračkou a chlubící se inovativní technologií SenseMotion. Jedná se o bezdrátový pohybový ovladač, který dokáže měnit vibrace přístroje pouhým nakloněním z vodorovné do svislé polohy. Ovladač pak spolupracuje s kulatým diskem, ve kterém se změna pohybu (vibrací) zrcadlí. Dosah dálkového ovládání je až 36 metrů.

Díky technologii SenseMotion lze nad přístrojem získat úplnou kontrolu.

Lelo Ida disponuje šesti vibračními programy a dvěma programy Motion Sensitive, které lze ovládat jak na dálkovém ovladači, tak i na samotném přístroji, bez nutnosti ovladač jakkoli použít.

Souhra dokonalosti

Design lahodící oku podtrhuje užití barev, zvolených tak, aby ještě více zdůrazňovaly nevtíravou eleganci přístroje. Na výběr je půvabná černá, moderní fialová nebo něžná růžová Lelo Ida. Ve všech případech byl pro výrobu využit jemný lékařský silikon, vysoce kvalitní hypoalergenní materiál, který zatím v oblasti výroby erotických pomůcek nemá konkurenci. Na dotyk svou hebkostí připomíná samet, snadno se udržuje a je vhodný i pro citlivou pokožku.

Pro ovladač byl využit ABS plast vždy ve stejné barevné kombinaci jako vibrátor.

Současný trh s erotickými pomůckami nabízí samozřejmě víc hraček, které jsou uzpůsobeny tak, aby pocity rozkoše rozdávaly oběma partnerům. Máte s nějakou z nich zkušenosti?

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)