Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Erotické hračky

Lelo Ora, první hračka simulující orální sex

Poté, co jsem poprvé viděla tuhle erotickou pomůcku, napadla mě otázka, jak se jenom používá? Úvahy tohoto směru ale brzy vystřídalo nadšení z luxusního vzezření a elegantního designu, který v jakékoli barevné kombinaci, ve které je Lelo Ora k dostání, působí mimořádně přepychově. "Hračka pro náročné", řekla jsem si, a přesně takový dojem Lelo Ora vyvolává.

Na první pohled vůbec nevypadá jako erotická pomůcka. Vzbuzuje dojem elegantního doplňku, luxusního masážního přístroje nebo (promiňte mi to přirovnání) nákladného baby monitoru. Zaoblený, sametově hebký povrch i hladké vnitřní kolečko neustále pobízí k dotykům a prozkoumávání jeho záhybů. Diskrétní vzhled, příjemný materiál a vytříbený design - to všechno lze samozřejmě přičíst k bohatému výčtu předností Lelo Ora - a to jsme ještě nemluvili o tom nejdůležitějším, funkci!

Tenká plocha slasti

Lelo Ora je vůbec prvním masážním strojkem, který dovede ženám simulovat pocity slasti při orálním sexu. Díky otvoru z lesklého hladkého materiálu, napodobujícího kov, umístěném mimo středovou osu přístroje, lze pomůcku snadno chytnout provlečením prstu a následně ji přitlačit na žádoucí místa a tlačítkem pak hračku uvést do chodu. Středobodem rozkoše je jediná zploštělá část Lelo Ora, která mimo svou hlavní funkci může sloužit jako základna pro umístění přístroje v prostoru.

Vibrace Lelo Ora se doplňují s krouživými pohyby ploché části a své majitelce poskytují rozkoš totožnou se slastí, jaká jí je působena při orální stimulaci. Uvedením přístroje do chodu se pod sametově hebkým povrchem plošky rozpohybují malé kuličky, pracující v deseti různých módech. Jedná se o krouživé pohyby, rychlejší vlnění i pulzující vibrace, dokonale napodobující práci jazyka.

Deset možností rozkoše

Jeden z deseti různých programů lze jednoduše zvolit pomocí tlačítek na vnějším obvodu pomůcky, přičemž každý program pak ještě pracuje ve třech různých stupních intenzity. Některé módy jsou mnohem příjemnější v kombinaci s intenzivnějšími vibracemi, jiné zase naopak. V každém případě vám Lelo Ora dává na výběr z dosti pestré škály programů, díky nimž lze dosáhnout maximální možné míry uspokojení.

Příjemným překvapením a třešničkou na dortu je funkce INTENSE, která stiskem příslušného tlačítka dokáže zvýšit výkon o 30%, díky čemuž žena může dosáhnout ještě silnějšího prožitku nebo si přiblížit či zintenzívnit moment vyvrcholení.

Jedinečnost téhle hračky spočívá v celé řadě dovedností, výběru materiálu (sametově hebkého lékařského silikonu), schopností a funkcí, které jdou ruku v ruce s dokonalým designem. Už jen samotná podstata pomůcky a její účel napodobit prožitek orálního sexu znamená ve světě erotických pomůcek naprostou inovaci.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)