Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Erotické hračky

Loveo Ione: první vibrátor s dotekovou technologií

Krásný, elegantní a ladně modelovaný Loveo Ione představuje první vibrátor s dotekovou technologií. V praxi to znamená, že se vibrace přizpůsobí odezvám vašeho těla a chvění. Automatická reakce na dotek slibuje pořádnou dávku rozkoše!

Vybaven unikátní dotekovou technologií...

Všechny vibrátory české značky Loveo jako jedny z mála dokázaly propojit nádherný design a nejmodernější technologie. Ne jinak tomu je i u vibrátoru Loveo Ione, který už na první pohled neslibuje jen tak něco. První vibrátor vybavený unikátní dotekovou technologií reaguje na každý záchvěv vašeho těla a díky citlivým senzorům umí přizpůsobit své vibrace vašim dotekům.

Masážní hlavice hebká jako samet

Loveo Ione je vlastně vibrační masážní hlavice. Možná, že se vám při vyslovení tohoto spojení vybaví nemoderní kus plastu obřích rozměrů. Ne však, potěšíte-li oko pohledem na Loveo Ione: krásný, ladný až přitažlivý design si vás získá ještě před tím, než se s ním poprvé pomazlíte. Hlavice, která váš pohled asi upoutá jako první, se svými proporcemi a rozměry nijak neliší od klasických vibrátorů.

Dostala jsem Ione jako dárek od partnera. Naznačila jsem, že bych chtěla něco netradičního a on vsadil právě na Loveo Ione. Jeho volba nemohla být lepší. Jsem naprosto spokojená a pokud bych měla vyzdvihnout také něco jiného, než jen samotný vibrátor, byla jsem strašně nadšená noblesním balením a praktickým pytlíčkem na uložení vibrátoru. Wendy

Loveo Ione je vyrobený z lékařského silikonu. Kdo tento materiál ještě nezná, bude nadšen jistě stejně jako ten, který ho už vyzkoušel. Lékařský silikon je jedním z nejkvalitnějších materiálů, jaký se pro výrobu erotických hraček v současné době používá. Na dotek svou hebkostí může připomínat samet a hrátky s ním budou díky němu jednoduše dokonalé i pro ženy s citlivou pokožkou. Silikon je totiž zdravotně nezávadný a bez problémů ho snáší i alergici.

Rozměry vibrátoru nabízí příjemných 21,4 cm na délku a 3,8 cm na šířku. Loveo Ione je 100% vodotěsný, což rozšiřuje možnosti, kde všude si s ním budete moci pohrát. Pokud si chcete zpestřit rutinní očistu těla, bude pro vás Ione tím pravým společníkem.

A konečně: výkon

A teď to hlavní. Loveo Ione je překvapivě lehoučký (přibližně 200g), avšak tato vlastnost neubírá nic z jeho skvělé výkonnosti. Baterie po nabití vydrží pracovat až dvě hodiny a intenzita vibrací je vzhledem k příjemně střídmým rozměrům Loveo Ione velice překvapivá.

Tři tlačítka zasazená v lesklém plastu vám poslouží k pohodlnému přepínání programů i volby jedné ze tří intenzit vibrací. Prostředním tlačítkem si můžete zvolit jeden ze sedmi programů nebo je libovolně střídat.

Pro zapnutí dotykového režimu použijte vrchní tlačítko. Vibrátor pak bude reagovat na dotek a kontakt s vaší pokožkou.

Design Loveo Ione je skutečně krásný, moc mě zaujal už na obrázcích na internetu. Upoutal mě hlavně ten prohnutý tvar, který člověka vybízí k představám, kde všude by mu ty jeho ladné oblinky mohly udělat dobře. Zajímavým prvkem je lesklý plast kolem tlačítek, jenomže... Při akci působí jako zrcátko, které táhne vaši pozornost. Nevím, jak jsou na tom ostatní, ale mně osobně to v něm moc neslušelo :-/ Naštěstí je to jediný (a navíc pouze estetický) nedostatek tohohle miláčka. Irena

Potěšení nejen pro intimní partie

Tvar masážní hlavice vybízí k polaskání jakékoli části těla. Začněte třeba unavenými zády nebo bolavou šíjí! Uvolnění napjatých svalů vám dá dostatečný prostor k přemýšlení, které části těla masážní hlavicí potěšíte vzápětí. Škála vibrací je pestrá, od velice slabých až po skutečně intenzivní, takže si na své přijde opravdu každý.

Nejsem příznivec silných vibrací. Ione má tu intenzitu opravdu pestrou a mně osobně vyhovuje ta nejnižší. Troufám si tvrdit, že tenhle vibrátor nadchne i odpůrce vibrací! Evča

Loveo Ione nenabízí jen standard...

Koupily jsme si tohoto mazlíka s přítelkyní. Nebudu se zaobírat hodnocením, které je jasné: je skutečně perfektní. Co bych ale chtěla zmínit je to, že pokud ho používáte s druhou ženou, dá se jeho zakřivený tvar použít i vzájemně... Gabriela

Loveo Ione se dobíjí pomocí USB kabelu a celý proces je opravdu rychlý. Příprava pro to, aby vám dělal radost, je příjemně krátká. Součástí nabíječky je jak klasická koncovka do zásuvky, tak USB kabel. Pokud hlavice bliká, dobíjí se. Svícení signalizuje úplné dobití.

Zaujal vás Loveo Ione? Co myslíte, uspokojil by Vás?

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)