Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Erotické hračky

Loveo Nox: když vás vibrátor poslouchá na slovo

Nox, špičková hračka pro dospělé a vlajková loď nabídky Loveo, představuje vibrátor, který vás poslechne na slovo. Nejedná se o klamnou reklamu. Loveo Nox je prvním vibrátorem na světě, který můžete ovládat svým hlasem!

Jak? Nemusíte udílet žádné složité rozkazy ani hesla. Během chvil vrcholné rozkoše stejně není prostor na přemýšlení... Je to mnohem jednodušší: společně s intenzitou vašeho slastného sténání se zvyšuje také intenzita vibrací. Souhra vašeho těla a téhle inteligentní hračky připomíná symfonii rozkoše.

Technologicky vyspělý Loveo Nox je jedinečný právě svým hlasovým ovládáním. Žádný dálkový ovladač, žádná tlačítka. Ke zvýšení intenzity vibrací mu postačí vaše sténání.

Ovládání hlasem i klasické programy

Vaše mysl není nucena zatěžovat se vymýšlením rozkazů či hesel. Hladina endorfinů jimi není narušená a vy se můžete dál vznášet na vlnách rozkoše a oddávat se pocitu dokonalé souhry mezi vaším tělem a touhle hračkou.

Chod vibrací však nepracuje pouze na principu hlasového ovládání. K dispozici totiž máte ještě dalších 7 manuálních programů, jako u klasických vibrátorů. Ty už se ovládají pomocí intuitivních tlačítek, jak to znáte u podobných vibračních pomůcek. U každého z programů máte možnost zvolit si jednu ze tří intenzit vibrací. Paleta možností, jak dosáhnout vrcholu slasti je opravdu bohatá.

  • Láska na první pohled

Tvar Loveo Nox působí velmi sofistikovaně. Má mírně esovitě prohnuté tělo o délce 22 cm a i když se nejedná o pomůcku, kterou jednoduše schováte do kabelky a vezmete s sebou na cesty, vyhoví vám ve všech ostatních ohledech.

Zaoblená špička dobře dosáhne k bodu G a zároveň si hezky pohraje i s klitorisem. S Loveo Nox se dobře manipuluje při všech polohách, dokonce i v případě, kdy vibrátor držíte téměř kolmo vzhůru k tělu. Stříbrný panel s LED podsvícenými tlačítky usnadňuje ovládání.

Hrozně se mi líbí ten ladný tvar Loveo Nox. Pěkně vklouzne dovnitř! Jasnou volbou pro mě bylo hlasové ovládání vibrací, které si mě okamžitě získalo a hodně rychle jsem si na něj zvykla. S diskrétností je to kvůli sténání složitější, takže hračku používám výhradně, když jsem sama. Pohrávám si ale s myšlenkou zapojit Nox do hry s partnerem: nechat ho, ať se na mě dívá, jak masturbuju a přitom křičím rozkoší může být pro oba taková netradiční předehra...

  • Něžný dotek sametového těla

Lékařský silikon je jedním z nejkvalitnějších materiálů, jaký se pro výrobu erotických hraček v současné době používá. Tělo Loveo Nox je jím pokryto celé. Na dotek svou hebkostí může připomínat samet a hrátky s ním budou díky němu jednoduše dokonalé i pro ženy s citlivou pokožkou. Silikon je totiž zdravotně nezávadný a bez problémů ho snáší i alergici.

  • Večerní očista s pořádnou dávkou slasti

Loveo Nox je 100% vodotěsný, což rozšiřuje možnosti, kam všude ho s sebou můžete vzít. Ve sprše vám zpestří jinak nudnou každodenní očistu těla a neméně vám zpříjemní taky relaxaci ve vířivce. Pokud vám z namydlené ruky uklouzne do vany plné bublinek, nic se neděje!

  • Paleta vibrací uspokojí opravdu každou z vás

O hlasovém vibračním módu již byla řeč. Jedná se samozřejmě o hlavní přednost téhle pomůcky. Pokud jej nastavíte na tento program, bude Loveo Nox vibrovat víceméně v závislosti na vašich hlasových projevech.

Zkoušela jsem na něj šeptat i hlasitě křičet a funguje dobře. Hlasový senzor je perfektní! Rozhodně bych ale tenhle vibrátor nedoporučila někomu, kdo je při masturbaci tišší a není zvyklý se hlasově projevovat.

Vibrační programy:

1. Konstantní vibrace

2. Dlouhé vlny vibrací, následované rychlými pulsacemi, které náhle skončí

3. Rychlé konstantní pulsace (jako opravdu rychlý srdeční tep)

4. Přibližně 6 rychlých impulsů následované čtyřmi delšími

5. Rychlé impulsy po dobu asi 5 vteřin, vystřídané jednou vteřinou dlouhých pulsací

6. Čtyři rychlé impulsy následované jedním dlouhým

7. Několik rychlých pulsací, které střídá delší pauza

Vibrace jsou středně silné. Jejich intenzita je asi někde mezi vibracemi mobilního telefonu a elektrického holícího strojku. Kromě hlasového módu si můžete zvolit jeden ze sedmi vibračních programů, přičemž každý z nich je k dispozici ještě v dalších třech různých rychlostech. Díky tomu vyhoví většině žen s různými preferencemi.

Co říkáte na Loveo Nox? Uspokojil by Vás?

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)