Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Erotické hračky

OhMiBod představuje BlueMotion, vibrátor na dálku

Nejdřív to byly textové zprávy s lechtivým obsahem, později erotické fotky a hned nato videa, předávaná po síti prostřednictvím programu skype. Moderní technologie se párům, které zrovna nemají možnost být spolu, snaží vyhovět a dopřát jim intimní potěchu jak jen to jde. Důkazem toho jsou speciální aplikace, díky kterým lze vibrátor ovládat pomocí mobilu, ať už vás od sebe s partnerem dělí jakkoli velká vzdálenost.

BlueMotion - když vzdálenost nehraje roli

BlueMotion, produkt z dílny výrobce OhMiBod, se může chlubit vytříbenou konstrukcí, navýsost moderním designem a modelací plně souznící s ženskou anatomií. Ladně tvarované tělo přístroje se dokonale přizpůsobí partiím dámského klínu, tak, aby se něžný výstupek slastně dotýkal klitorisu. Nenápadnost tvarosloví dovoluje ženě nosit vibrátor ve speciálně šitých kalhotkách, aniž by si kdokoli čehokoli všimnul.

Jen člověka bez fantazie by při takové charakteristice nenapadlo, že BlueMotion je skvělou příležitostí, jak si užít vzrušujících hrátek na veřejnosti, třeba v kavárně nebo kině, přičemž váš partner bude mít vaší utajenou slast plně ve svých rukou.

Vzrušující hra v praxi

Ke vzrušující hře potřebujete kromě BlueMotion taky chytrý telefon, kterým se připojíte k přístroji buď pomocí Bluetooth a nebo přes WiFi poté, co si do smartphonu stáhnete aplikaci pro BlueMotion. V prvním případě je dosah asi 8 metrů, ve druhém jste pak propojeni bez omezení, ať už se váš partner nachází ve vedlejší místnosti nebo na druhém konci světa.

Přístroj samotný má v nabídce čtyři integrované manuální módy, ale prostřednictvím aplikace je možné nahrát další. Vibrační motorek je dobíjen přes USB port a po plném dobití vydrží v chodu až 1 hodinu.

Kvalitní ABS plast bez obsahu ftalátů je po celém povrchu BlueMotion potažen sametově hebkou vrstvou jemného polyuretanu, takže každý jeho dotek bude pokožku doslova laskat.

I přes veškerou atraktivnost je stimulace coby hra partnerů na dálku řadou lidí zavrhována. Někteří upřednostňují starou dobrou klasiku, erotické SMS a někdo by se neuchýlil ani k nim. K jaké skupině patříte vy?

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)