Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Erotické hračky

Plejáda nejtrapnějších zážitků s hračkami pro dospělé

Pro některé lidi je už jen samotný výběr a nákup erotických pomůcek situací, během které se červenají až za ušima. V porovnání s trapasy, kterých jsem kdy byla svědkem a které mi kamarádky vypráví, mi to přijde docela roztomilé. O ty nejtrapnější zážitky jsem se rozhodla podělit, pochopitelně s cílem vás ochránit a varovat před tím, co vás během hrátek může potkat.

Erotické pomůcky nepatří zrovna k věcem, u kterých by měl člověk chuť předem studovat manuál a zjišťovat, jak přesně fungují. Zkrátka je rozbalí a začne hned používat. A to nejlépe tak, že si je přiblíží ke genitáliím a zmáčkne tlačítko! Tomu říkám mít... odvahu!

Takový postup zásadně nedoporučuji. Nenechte se ovládnout vášní a než začnete pomůcku s partnerem či partnerkou používat, věnujte pár minut jeho otestování mimo akci. Ostatně za následujícími příběhy často stojí právě nedostatečná příprava a neznalost toho, jak se pomůcka vlastně používá.

Kolotoč z vietnamské tržnice

Vybrat originální dárek pro ženu je pro většinu mužů dost složité, ale jeden můj ex měl v tom, čím mě překvapí na Valentýna, zcela jasno. Místo pugetu růží a bonboniéry přitáhl domů zelené monstrum z vietnamské tržnice. Obří vibrátor připomínající rozzuřeného Hulka už na první pohled budil respekt. A taky smrděl po nějakém divném plastu. Nejdřív jsem se smála a považovala dárek za hloupý žertík. Když ho ale ten blázen vzal do ložnice s cílem ho na mě vyzkoušet, zásadně jsem odmítla. A jako proč, vždyť vibruje, svítí, je vyhřívaný, má masážní perličky, stimulátor na klitoris, stimulátor na bod G a anál zároveň, ohebnou špičku a mega výkon, ptal se mě. Sám si odpověděl, takový kolotoč se mi k broskvičce nesmí přiblížit. Když ho zapnul, aby mě přesvědčil, rozpadl se mu ten křáp prakticky v ruce. Naštěstí! Zastyděl se a pochopil, že tržnice nejsou místem, kde by se měl člověk probírat hračkami pro dospělé.

Dildo na výletě

Víte, jak poznáte opravdu dobrou kámošku? Pomůžeme vám z análu vytáhnout zbloudilé dildo. A jak se ukázalo, já jsem doopravdy skvělá kamarádka, protože jsem před ztrapněním na chirurgii takto zachránila jednu méně zkušenou erotomanku. Bez mé pomoci by se její rentgen skvěle vyjímal v galerii postelových failů. Věc se má tak, že kvalitní dildo má na jeho konci zarážku, případně rukojeť, díky kterému s ním můžete snadno manipulovat. Když ale zarážka chybí a člověk není opatrný, vklouzne dildouš do útrob, a to někdy tak nešťastně, že nelze snadno vytáhnout. Ještě teď si pamatuju na to, jak mi kamarádka brečí do telefonu a ptá se, co má dělat. Přijela jsem k ní a stala se porodní asistentkou. A světe div se, po chvilce tlačení, tahání a pravidelného dýchání dildo vyskočilo ven!

Vždy používejte vibrátory a dilda s rukojetí/zarážkou. Vytahování zapadlá pomůcky doopravdy hodně bolí a když si nedokážete poradit sami, musíte do nemocnice. Tam se vše provádí bez anestézie a před zrakem partičky doktorů.

Nebezpečná alergie

Postelové úrazy se nevyhnuly ani mně samotné. Jako dárek jsem dostala před lety maličkatý vibrátor, takového toho prcka, který se vejde do kabelky. Jeho povrch se růžově třpytil, zkrátka erotická pomůcka pro princeznu. Po prvním použití jsem si ale všimla, že třpyt je pryč! Při bližším zkoumání jsem zjistila, že třpytky jsou v... no prostě zůstaly tam, kde rozhodně nemají co dělat. Nechápala jsem to, před použitím jsem ho myla. Rozkrok jsem měla po chvilce jak disko kouli, k tomu se přidalo svědění a pálení. Alergická reakce, jak když se astmatik jde hrabat na zaprášenou půdu. To, že jsem se snažila vše vydrbat, mému stavu zrovna dvakrát neprospělo. Do dalšího dne vše odeznělo a vibrátor letěl do popelnice. A já si od té doby dávám pozor na to, z čeho je pomůcka vlastně vyrobena.

Vibrátory Loveo jsou vyrobeny z lékařského silikonu, který je příjemný na dotyk a je také zcela zdravotně neškodný.

Co dalšího zažijete s hračkami pro dospělé?

Šmejdy z tžnice, zaseklá dilda a svědění jsou jen malou ukázkou toho, co se vám s hračkami pro dospělé může stát. Dost trapasů a úrazů má na kontě také erekční kroužek, který omezuje průtok krve do penisu a někteří neví, kdy si ho mají sundat. O tom, jak vypadá výsledek, radši ani mluvit nebudu. Taťka Šmoula hadr. To stejné platí pro různé vakuové pumpy, roztahováky a pomůcky pro BDSM. Možná by stačilo přečíst si varování na obalu. Což ostatně platí pro všechny erotické pomůcky. Užívat si můžete i bez riskování zdraví a vlastní pověsti sexuálního experta. A nezapomeňte, že některá nadměrná dilda a vibrátory jsou doopravdy zamýšlena spíše jako žertovný předmět, než abyste je používali jako erotickou pomůcku.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)