Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Erotické hračky

Revel Body představuje Sol Sonic, inovativní vibrátor s posvátnou frekvencí

Svět erotických pomůcek je plný překvapení a snaha jejich tvůrců vyrobit něco, co tu ještě nebylo, je neutuchající. Revel Body představuje vibrátor Sol Sonic, popření všech předsudků ohledně klasického tvaru vibrátorů, které má podobu zaobleného těla s jemnou prohlubní na jedné a něžným výstupkem na druhé straně. Právě ten představuje epicentrum vibrací charakteru přímo revolučního: skrývají totiž energii Om, posvátnou frekvenci, která byla známá už starověkým kulturám. Dalším esem v rukávu je pak samotný vibrační motorek, pracující na zcela jiném principu, než většina erotických pomůcek. Větší intenzita, nižší hlučnost, naprosto neotřelý design.

Tělo nevšední modelace

"Tohle že je vibrátor?"

...řeknete si pravděpodobně hned, jak přístroj spatříte. Nevšední tvarosloví - právě to nás na Sol Sonic zaujme na první pohled. Kulatý tvar vibrátoru zpestřuje prohlubeň a výčnělek na protilehlé straně, při základně pak plošina určená pro stabilní uložení. Oblé plochy a zakulacený tvar působí nepodbízivě a vzbouzí touhu se s nimi polaskat. Vytříbená ergonomie s příslibem komfortního prožitku.

Na vlně posvátné frekvence Om

Ve starověku symbolizovala energie Om významnou duchovní sílu, je známá také jako čchi nebo čakry.

Sol Sonic od Revel body je jediným vibrátorem, který v této posvátné frekvenci pracuje, a který energii Om svými vibracemi předává. Ty pak v člověku podporují sexuální touhu, prohlubují intimní prožitek, snižují stres a napětí a působí blahodárně na ducha, mysl i tělo.

Inovativní technologie TrueSonic

Výčet es v rukávu zdaleka nekončí nevšedním tvarem ani vibracemi, nesoucími se na vlnách posvátné frekvence Om. Iovativní technologie TrueSonic představuje asi nejsilnější lákadlo, jakým se Sol Sonic může chlubit.

Díky nové technologii vibrační motorek pracuje v pulzačních pohybech tam a zpět, takže narozdíl od většiny vibračních pomůcek, založených na rotačních pohybech motoru, poskytuje vysoce intenzivní stimulaci a díky lineární rezonující konstrukci může také nabídnout větší rozsah vibrací s větší intenzitou, to vše při zachování velmi nízkého prahu hlučnosti.

Výrobci erotických hraček se obvykle snaží vyniknout barvou, tvarem, marketingovými fígly, ale jen zřídkakdy se u svých výrobků pokusí zapracovat na kvalitě.

Revel Body u vibrátoru Sol Sonic vsadila právě na kvalitu vibračního motoru, který maximalizuje prožitek v širokém rozsahu nastavení. Ergonomický tvar navíc pomáhá vytvářet menší zátěž pro ruce a zápěstí, takže tlaku přístroje při stimulaci vůbec není zapotřebí. Revel Body vibrátor Sol Sonic vybavil šesti stupni vibrací, které lze navolit jednoduše pomocí tlačítek umístěných na těle přístroje. Dobíjení probíhá zcela jednoduše pomocí USB.

Vodotěsnost, kvalita materiálů

Plná vodotěsnost dodává vibrátoru Sol Sonic na ještě větší exkluzivitě, stejně jako použité materiály té nejvyšší kvality. Voděodolný Sol Sonic

Pod vodou lze přístroj používat klasicky, tedy tak, že hlavním aktérem hry zůstává barevný výčnělek, a nebo ho otočit, pohrát si se zadní stranou a dopřát si jedinečný pocit sání.

Díky pohybujícímu se pístu jsou ve vodě vytvářeny tlakové vlnky, které vaše tělo budou stimulovat, aniž by se ho přímo dotýkaly.

QuietCore

Pojem QuietCore označuje snímatelnou část, díky které lze měnit jednotlivé silikonové doplňky s různými druhy zakončení a objevovat tak, co vám ve stimulaci vyhovuje nejvíc.

  • Rose - hladký nástavec s kulatým, mírně zaobleným povrchem, zajišťuje velké pokrytí plochy, příjemnou stimulaci a uvolnění svalů po celém těle.
  • Fawn - koketní stimulace podmanivým šimráním zajišťuje kruhový nástavec s několika dráždícími měkkými tyčinkami.
  • Ever - široká plocha pokrytí se zajímavou strukturou vhodnou zejména pro stimulaci klitorisu nebo masáž svalů.

 

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)