Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Erotické hračky

SexFit, revoluční počítadlo zásunů

Současná doba, ve které není ničím výjimečným využívat chytrých telefonů k instalaci nejrůznějších fitness aplikací, měřících naše sportovní výkony, přímo nahrává hračkám jako je SexFit. Tenhle chytrý kroužek na penis nejenže prodlužuje erekci, ale zároveň je dostatečně chytrý na to, aby změřil vaši sexuální výkonnost. Počítá jak zásuny, tak i jejich frekvenci a rychlost a hodnotí řadu dalších parametrů, z nichž je následně pomocí aplikace možné vytvořit přehledné statistiky a grafy.

Britský výrobce Bondara představil tento revoluční vibrační kroužek na penis v srpnu 2014. Uvedení na trh by mělo přijít v nejbližších měsících.

Zdá se vám počítání zásunů, vytváření statistik a porovnávání grafů, zachycujících výsledky vaší sexuální výkonnosti trochu ... přehnané? Podobně skeptické názory si před několika lety lidé vytvářeli na krokoměry - dnes tak všední věc! Přiznejme si, že moderní technologie nás přímo obklopují. Důkazem je vzájemné porovnávání svých výkonů s kamarády a jejich následné sdílení na sociálních sítích.

Co všechno SexFit umí?

SexFit, to je především erekční kroužek, který po navléknutí na penis omezuje proudění krve a tím prodlužuje erekci. Díky vibracím také během soulože stimuluje mužské přirození.

Dokáže změřit, kolik jste při sexu spálili kalorií a jaká byla frekvence vašich zásunů za minutu. Další zajímavou funkcí je měření hloubky přírazů. Tu dokáže SexFit znásobit počtem zásunů a následně z těchto údajů vypočítat tzv. prošukanou vzdálenost, tedy celkovou délku vašich přírazů za jednu soulož.

Všechna data se díky Bluetooth následně odešlou do chytrého telefonu a zaevidují v mobilní aplikaci. Přímo ve vašem telefonu pak můžete sledovat statistiky za vybraná období, můžete je porovnávat s kamarády a nebo přímo sdílet na sociálních sítích.

Tvůrci tohoto chytrého počítadla plánují i další technické schopnosti kroužku SexFit.

Pomýšlíme například na možnost ovládání kroužku pomocí aplikace v mobilu, prostřednictvím které by měly jít vytvářet své vlastní vibrační programy. Ty by pak uživatelé mohli sdílet se svými přáteli.

Kdy se kroužku SexFit dočkáme?

Vývojáři erekčního kroužku SexFit již otestovali prototyp a v současné době by se měly začít vyrábět první kusy. Bohužel zatím ještě nebyla uvedena žádná konkrétní částka, za kterou bude možné pomůcku koupit. Tvůrci kroužku společnosti Bondara mají zatím zcela jasno v barvách, ve kterých se pomůcka bude vyrábět, takže můžete vybírat z černé, růžové a bílé varianty. Do prodeje by se měl SexFit dostat někdy během příštího roku.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)