Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Erotické hračky

Ultimate G - vibrátor pro třetí rozměr orgasmu

Bizardní tvar téhle pomůcky vám asi bude nějakou dobu vrtat hlavou. Netušíte-li, že se jedná o erotickou hračku, možná vám bude pravé využití Ultimate G dlouho unikat. Modelace tohoto špičkového vibrátoru je však výsledkem práce nejen konstruktérů a vývojářů dílny výrobce Ann Summers, ale i odborníků z oblasti medicíny.

Britský výrobce erotického prádla a hraček pro dospělé, Ann Summers, svěřil práci na Ultimate G do rukou gynekologů, jejichž úkolem bylo navrhnout vibrátor dokonale souznící s anatomií ženského lůna.

Kdo jiný totiž zná anatomii ženských intimních míst lépe, než právě gynekologové? Díky znalosti ženského těla jsou především jim známy cesty, jak něžné pohlaví dovést k dokonalé slasti, čehož Britové z Ann Summers využili.

Výsledek je víc jak famózní: vibrátor nevšedního tvaru je v každém ohledu připraven přizpůsobit se ladnosti křivek ženského klína. Špička je zakřivena přesně tak, aby co nejsnáze pronikla k bodu G a drážky zploštělé hlavice se pak mají postarat o co nejslastnější stimulaci okolí této zóny.

Dvě vnější ramena mají zcela jiný cíl s podobným záměrem, a sice dráždit jemnými výstupky oblast klitorisu.

Hrbolatá protáhlá pomůcka prapodivného tvarosloví v každém z nás evokuje něco jiného a zaměstnává naši mysl. Je už na první pohled něčím zcela jiným, než od erotické hračky čekáme. Zklamání však rozhodně nepřinese. Tam, kde ostatní vibrační pomůcky podobného typu selhaly, Ultimate G slaví úspěch!

Třetí rozměr orgasmu

A konečně k tomu hlavnímu: Ultimate G dokáže ženě přivodit třetí rozměr orgasmu, který je prý nejintenzivnější a dlouhotrvající. Ptáte se, co to znamená? Jakou podobu vlastně ten třetí rozměr orgasmu má? Prožitek vyvrcholení dělíme do 4 stupňů:

  1. První úroveň se vyznačuje průměrným fyzickým uspokojením bez duchovního a srdečního spojení. Jedná se o orgasmus provázený kontrakcemi.
  2. V druhé úrovni dosahujeme fyzického uspokojení a uvolnění, předcházejícího počátku duchovního spojení s partnerem. Orgasmus je provázen brněním a tělo může být zarudlé.
  3. Třetí úroveň přináší mnohem hlubší naplnění než předchozí dvě úrovně. Orgasmus je provázen touhou se mazlit, prožívat pocit radosti a především jakéhosi transu nebo také snění. Tělo vibruje a prožitek způsobuje upovídanost.
  4. Čtvrtá, nejvyšší úroveň, znamená kompletní naplnění a symbiózu všech stránek lidské bytosti. Přináší soudržnost s vaším partnerem a sloučení energií vás obou.

Zajímá vás, jak chutná hluboký prožitek třetí úrovně vyvrcholení? Vyzkoušejte hebkou silikonovou náruč vibrátoru Ultimate G se všemi technickými vymoženostmi a podmanivým chvěním vibrací!

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)