Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Erotické hračky

Umělé vagíny z pohledu muže: jsou opravdu tak dobré?

Z dárku, který mi přítelkyně v závěru společného víkendu dala, jsem nebyl vůbec nadšený. O existenci umělých vagín jsem tehdy neměl ani potuchy, a tak jsem si zpočátku říkal, proč mi dává baterku? Když jsem po otevření víčka spatřil tvarované stydké pysky, nezmohl jsem se na víc než obrácení očí v sloup a přítelkyni jsem tím samozřejmě zklamal. Chodili jsme spolu už něco přes rok, ale kvůli tomu, že studovala na vysoké škole v Praze, kde přes týden bydlela, jsme se vídali jen o víkendech.

"Abys neměl chuť si za mě shánět náhradu..." říkala mi, když mně dárek předávala.

Mám ji rád a na nevěru jsem nikdy nepomýšlel. Ale na masturbaci s umělou vagínou taky ne. A tak má nová společnice skončila na čas ve skříni...

Fleshlight patří mezi nejznámější a nejprodávanější umělé vagíny na světě. Pomůcky jim podobné znamenaly přelom v možnostech masturbace. Prodejci na ně pějí ódy a s negativně pojatými recenzemi se nesetkáte příliš často. Opravdu je to takový hit? Co na umělé vagíny říkají muži, kteří je opravdu vyzkoušeli?

... vytáhnout ji z útrob skříně mě donutila už po pár dnech zvědavost a taky chuť. Od přítelkyně mě dělilo víc jak dvě stě kilometrů a touha byla velká.

Musím uznat, že tvarování stydkých pysků je opravdu věrohodné, dokonce natolik, že ve mně okamžitě probudilo touhu mezi ty dva plátky proniknout.

Součástí balení byl i lubrikační gel, který jsem nanesl na kraj tunýlku a pak do vagíny pomalu zvědavě pronikal. Zarazilo mě ale, jak těžko to jde. Někde jsem slyšel, že správný chlap se nikdy nezabývá čtením návodů a přesně to je můj případ. Kdybych se před praxí zabýval teorií, věděl bych, že v tunýlku během pronikání vzniká přetlak, který lze upravit pootočením víčka na vnějším obalu.

A jaké to bylo? Překvapivě vzrušující! Tunýlek, kterému se říká lotus, není hladký, ale členitý a právě vnitřní textura poměrně věrně napodobila skutečné vaginální stěny. Trvalo asi minutu, než se vnitřní vložka příjemně zahřála. V radách prodejců jsem se později dočetl, že doporučují namočit před akcí vnitřní vložku do teplé vody a pocit je pak ještě věrohodnější. Vyzkoušel jsem to a mohu potvrdit.

První zkouška Fleshlight byla trochu rozpačitá, ale postupem času mě čím dál víc bavilo různě experimentovat. Co bych ostatním mužům mohl doporučit?

  • Během masturbace jsem zkoušel upravovat tlakové podmínky. Při pohybu zpět jsem víčko trochu utáhl a ten prožitek mi dokonale připomněl sání při orálním sexu. Zajímavé bylo vyzkoušet tenhle pokus ve vaně.
  • Držení Fleshlight oběma rukama vám umožní lepší manipulaci, hlavně natáčení do různých úhlů a napodobení tak určitých milostných poloh.
  • Četl jsem, že existují i držáky na Fleshlight, ale skromnější variantou je připevnění umělé vagíny mezi dvě matrace. Můžete se tak lehce oddávat představám, že to své partnerce děláte zezadu a třeba u toho sledovat porno.

Ty, kdo nad koupí Fleshlight váhají, bych chtěl ujistit, že ten prožitek je opravdu perfektní. Nakolik je to podobné skutečné souloži? To se dá těžko vyjádřit. Samozřejmě, že do sexu s partnerkou má ten prožitek hodně daleko, ale co se týče věrohodnosti, dal bych tomu 99 %.

A co na Fleshlight říkají další muži, kteří ji vyzkoušeli?

Je to zajímavá hračka. Pořídil jsem si Fleshlight STU na trénování výdrže, ale na můj vkus byla těsnější a s reálným pocitem to mělo jen minimum shod. Tunýlek lotus mi sedí víc a slyšel jsem taky, že je nejvíc realistický.

Fleshlight bych před partnerkou přednost nedal, ale srovnávat to s klasickou masturbací rukou je nemožné. Umělá vagína je nesrovnatelně lepší!!

Dostal jsem od kamaráda asi jako recesi Fleshlight Girls Katsuni a je perfektní! Kdyby mi někdo zavázal oči šátkem, neměl bych ponětí, jestli vnikám do skutečné nebo umělé vagíny.

Rád bych varoval před levnými napodobeninami Fleshlight. Jsou hodně nekvalitní, tvrdší jízdu nevydrží a po pár akcích se potrhají. Originál je sice dražší, ale rozhodně lepší.

Před dvěma lety jsem si pořídil STU, hlavně proto, že jsem tehdy ještě nebyl s holkou. Byl to pro mě strašně dráždivý pocit, na který jsem si po čase zvyknul a opravdu pak vydržel déle. Investice rozhodně nelituji, po dvou letech je jak nová, ale vyžaduje péči: pravidelné oplachování a speciální pudr, jinak se snadno slepí a je nepoužitelná.

Názory mužů jen potvrzují to, co o Fleshlight vagínách dosud bylo napsáno a řečeno. V masturbaci představují skutečný přelom a díky kvalitě využitých materiálů a vytříbeným technologiím zpracování představují skutečnou špičku. Láká vás? Vyzkoušejte sami co dokáže!

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)