Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok

Od loňska je na českém trhu s erotickými pomůckami Womanizer, hračka, která se stala průlomovou. Nejenom proto, že myslí pouze na klitoris (takové hračky již na trhu jsou), ale především proto, že ke stimulaci místo mechanického dráždění využívá podtlak.

Orgasmus do 2 minut!

Womanizer na první pohled erotickou pomůcku příliš nepřipomíná. Designem by skvěle zapadl do telenovel z 80. let a pokud by ho někdo nežádoucí náhodou spatřil ve vaší kabelce, mohl by si klidně myslet, že se jedná o Ventolin pro astmatiky. Nenechte se však zmást! Za poněkud netradičním vzhledem se ukrývá revoluční technologie, která jako první umožňuje bezdotykovou stimulaci klitorisu.

Zobáček Womanizeru lehce nasaje klitoris, který poté díky pulzujícím tlakovým vlnám bezdotykově stimuluje. Ženy, které Womanizer vyzkoušely, tvrdí, že jim tato stimulace připomíná prožitek ze sání poštěváčku. V každém případě je Womanizer prvním přístrojem na světě, který se touto stimulační technikou může chlubit.

Ženy, které Womanizer otestovaly, jsou nadšené a uvádějí, že slibovaný orgasmus se dostavil ještě před uplynutím prvních dvou minut.

Womanizer je jediná univerzální erotická pomůcka, kterou není třeba nikam zavádět, a která vám navodí plejádu orgasmů. Navíc je vhodný pro každou ženu. Lada Smutná, manažerka sexshopů Erotic City

Womanizer - Recenze Karolíny

Na Womanizer jsem byla strašně zvědavá. To množství kladných recenzí mě navnadilo a zároveň ve mně zasadilo semínko nedůvěry: opravdu recenze píší ženy, které tenhle "zázrak" vyzkoušely? Zkrátka - není nad osobní zkušenost.

Seznamování mi nějakou dobu trvalo. Ovládání je jednoduché, dobře pochopitelné, ale delší dobu mi zabralo hledání správné polohy a volba stupně intenzity. Je poměrně malý (na výšku má asi 16 cm), což je dobře, protože nemám ráda obří hračky. Dobře se drží a je lehký.

Za jak dlouho jsem měla orgasmus nevím, ale do dvou minut to bylo určitě a stačil mi stupeň intenzity 2. Na poštěváček jsem hodně citlivá a orgasmus byl tak silný, až to pro mě bylo neobvyklé a trochu jsem ucukla. Když jsem ten prožitek rozdýchala, zkusila jsem Womanizer zase přiložit a během chvilky zažila další vyvrcholení. To mě hodně překvapilo. Womanizer není jako běžné erotické pomůcky. Je intenzivnější, jde rovnou na věc.

Prožitek bych přirovnala k působení podtlakové pumpy na vagínu a klitoris, i když jen vzdáleně a navíc za působení příjemných pulsací.

Fakta a zajímavosti

 • Některé ženy svůj první zážitek s Womanizerem popisují jako zvláštní až lehce nepříjemný. Údajně jde jen o zvyk a správné nastavení intenzity pulsací.
 • Výrobce nedoporučuje používat přístroj déle jak 15 minut. Vzhledem k jeho výkonnosti to ale není žádný problém...
 • Nabíjí se podobně jako mobilní telefon a po úplném nabití vydrží v provozu až 4 hodiny. Dle svých parametrů by měl na jedno dobití zvládnout cca 120 orgasmů.
 • Stimulace klitorisu probíhá bezdotekově s citlivou regulací intenzity.
 • Nová technologie zaručí, že se poštěváček vůči stimulaci nestane rezistentní.
 • Ve tmě má světelný efekt.
 • Silikonový nástavec lze měnit a je ke koupi samostatně.

Koupi Womanizeru jsem hodně zvažovala kvůli jeho vysoké ceně. Bezmála 6 000 korun je opravdu hodně. Nicméně hned po první zkušenosti jsem byla totálně paf z toho, co dokáže. Pokud nějaká žena tvrdí, že s ním orgasmus neprožila, buď lže a nebo jej špatně používá (což snad ani nejde). Škála pulsací je hodně pestrá a ty nejvyšší jsou opravdu bomba. K orgasmu podle mě určitě stačí i ta nejnižší. Petra

 • pro 100% žen je Womanizer naprosto jedinečná pomůcka
 • 98% žen touží vlastnit Womanizer
 • 76% žen prožilo s Womanizer vysoce intenzivní orgasmus
 • 73% žen zažilo s Womanizer mnohonásobný orgasmus
 • 63% žen zažilo s Womanizer zcela nový a dosud nepoznaný prožitek

Womanizer pořídíte již od 4 297,- Kč.  

Vylepšený Womanizer Pro

K zakoupení je již vylepšená verze masážního strojku Womanizer. K sehnání je pod názvem Womanizer Pro, je tišší, lehčí a výkonnější. Má také vylepšený tvar pro snadnější držení a slibuje ještě více uspokojení!

Princip fungování je stejný. I Womanizer pro má silikonový zobáček, který nasaje klitoris a dráždí ho pomocí pulzujících tlakových vln. V balení najdete 2 nástavce (14x12 mm a 20x 19 mm). Jsou lehce odnímatelné a snadno se omývají.

Womanizer Pro vydrží po úplném nabití (které trvá 120 minut) v chodu až 8 hodin! Vzhledem k jeho parametrům a výkonnosti tedy nabízí cca 240 orgasmů na jedno nabití! Intenzitu pulsací můžete nastavit v 8 různých stupních. 

Womanizer Pro pořídíte již od 5 119,- Kč.

Zcela nový vjem z masturbace i orgasmu

Ženy, které byly dosud zvyklé na klasické vibrátory, stimulaci rukou nebo orální sex od partnera, mohou zcela jistě díky Womanizer zažít naprosto jedinečný prožitek slasti. Některým ženám může trvat trochu delší dobu, než si na stimulaci podtlakem zvyknou.

Hlavice je z hebkého lékařského silikonu, takže je pružná, příjemně měkká a zdravotně nezávadná. Po nasátí klitorisu se ve výměnné hlavici vytváří jemně pulsující tlakové vlny. Technicky to není nic zázračného, nicméně nápad a prožitek je jedinečný.

Nepotřebujete lubrikant, popřípadě jen kapku, aby ho hlavice nenasála. Silikonová hlavice se vůbec nedotýká klitorisu, pouze ho mírně nasaje, takže se nemusíte obávat žádných odřenin či nepříjemného tlaku.

Muže samozřejmě nenahradí. Orální sex a laskání od partnera je stejně jedinečné jako Womanizer.

Neméně vzrušující prožitek z masturbace nabízí i vibrátory Loveo. Ještě před koncem tohoto roku se navíc můžete těšit na novinku, kterou značka Loveo připravuje, a která bude fungovat na obdobném principu jako Womanizer!

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)