Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Láska a vztahy

5 důkazů, že moderní seznamování je pro ženy fakt adrenalin

Že je seznamování v dnešní době díky sociálním sítím a seznamovacím aplikacům v mobilu brnkačka? To může tvrdit jedině někdo, kdo nemá soudnost, nebo nevyžaduje od protějšku nějakou tu úroveň. Seznámit se tak, abyste toho za měsíc nelitovali, je totiž pořádně těžké.

Když se nám ten měsíc lásky chýlí ke konci, schválně jsem googlila ty nejhorší seznamovací zážitky. Výsledky vážně stály za to. Ženy vypráví, jak jim na rande dorazil chlap v převleku hororového klauna, sprostě mluvící liliput, jejich ex vydávající se na seznamce za jiného muže, nebo někdo, kdo si ho vyndal z kalhot ještě před podáním ruky. V porovnání s tím jsou mé osobní zážitky a zkušenosti nejbližších kamarádek docela čajíček, ale i tak jsem se je rozhodla sdílet, aby přeci jen bylo jasno, že randění chce dávku odvahy.

1. důkaz: Momentíček

Příprava na první rande zabere ženám dost času. Asi nemusím vysvětlovat, že nemáme co na sebe, odmítáme si oholit nohy, abychom to stejnak na poslední chvíli udělaly, trápí nás líčení a tak dále. Když tak kamarádka věděla, že nemá šanci rande v nedaleké kavárně u jejího bydlení stihnout, poslala omluvný vzkaz s informací, že dorazí o momentíček později. Její nápadník reagoval zprávou ve tvaru: „Čekám maximálně minutu :-)!“ Asi vtipálek, řekla si. Když dorazila do kavárny o 7 minut později, nikdo tam už nebyl. Po chvilce obdržela dost nepěknou zprávu, kde byla zařazena mezi ostatní tupé krávy, které neznají hodiny. Zkrátka při randění není čas ztrácet čas.

2. důkaz: Tinder je jen o sexu! Nebo o seznamování?

Technologie nám možná usnadňují dost věcí, ale seznamování to rozhodně nebude. Kdyby to náhodou někdo nevěděl, asi vůbec nejoblíbenější seznamovací aplikací na světě je Tinder, která funguje i u nás v ČR. Tedy funguje, jak se to vezme. Ze zkušenosti si většina chlapů do pěti minut řekne o sex. To by nebylo až tak velkým překvapením, jenom to degraduje seznamku na místo, kde se hledá pouze rychlý šťouch. A když to dokáže chlap dobře skrývat, doopravdy se mu podaří vyrazit si na rande... kde si do pěti minut řekne o sex. Pro někoho je Tinder zoufalým místem pro zoufalé a pro další zábavou na dlouhé páteční večery. V obou případech z toho láska na celý život nekouká.

3. důkaz: Jde to vše až moc rychle

Mít sex už na prvním rande? To v dnešní době nikoho nešokuje. Ostatně dělaly to už naše babičky, akorát se pak nevyfotily na Instagram s hashtagem #firstdatesex! Rychlostí myslím něco úplně jiného. Už hodněkrát se mi stalo, že chlap během první schůzky začal zjišťovat, jestli mi ho může strčit do zadku, jestli mu sednu po večeři na obličej a jestli zítra ráno neuspořádáme společnou snídani pro naše maminky, ať se jako poznají. Taky se mi stalo, jak na mě v autě z přihrádky vypadlo černé dildo. Ať si ho jako během čekání v koloně klidně vyzkouším. Upozorňuji, že jsme se znali necelých 48 hodin a já mu rovnou řekla, že ho beru jako kamaráda.

Často zdůrazňuji, že erotické pomůcky a speciálně vibrátory Loveo jsou skvělým dárkem, oživením delšího vztahu a milým překvapením. Rozhodně je ale nedoporučuji nosit rovnou na první randě.

4. důkaz: Zdání vážně klame

Mít ten správný čich na chlapy bude pro opuštěné ženy a imitace Bridget Jonesové brzy klíčové. Dřív se stačilo kouknout chlapovi na boty, nehty a auto. Hned bylo jasno, jestli je to socka, špindíra, nebo frajer, kterému nemá smysl věnovat čas. Bohužel všechny ty motivační a vzdělávací články poskytují i těm největším blbečkům návod, jak se úspěšně maskovat za jinou image. Zkrátka umí šálit vzhledem. Naučí se konverzovat o osobním rozvoji, vezmou si půjčku na luxusní auto a nechají se někde ostříhat za osm stovek. Žena od takového štramáka čeká úroveň. Jenže pod tím pozlátkem je to pořád Lojza odněkud z Moravy, který se přijel do Prahy vyvenčit. Jako zlatokopka milionáře s hromadou dluhů na krku poznám hned, tak se nenechte nalákat. Skutečně bohatí muži to na třpyt hrát nemusí.

5. důkaz: Nebezpečí nehrozí jen v Bangkoku

„Kdepak, tomu prostě nevěřím, hloupost. To mi fakt chceš říct, že nebylo poznat, že ten chlap je ženská?“ Nechtěla jsem kamarádce uvěřit. S tím stvořením byla asi třikrát na rande, dalo by se mluvit skoro o pobláznění. Navíc vystřídala už tolik chlapů, že chlapa by měla bezpečně poznat. Řekl jí to sám. Tedy řekla. To je prostě fuk. Faktem zůstává, že pod vzhledem muže bylo ukryto ženské tělo doufající v blahovůli kamarádky. Kdyby to byl někdo z trans-komunity čekající na operaci, ještě by to šlo pochopit. Tohle bylo horší v tom, že se jednalo o lesbičku, která se chtěla kamarádce dostat do kalhotek. Prostě bláznivka s ještě bláznivějším plánem.

Ve výsledku jsem opravdu ráda, že u mě seznamování probíhá většinou díky přátelům, případně díky „náhodě“, kdy mě prostě někdo osloví. Mohu ale potvrdit jednu velmi důležitou věc. Vážná známost přijde většinou v momentě, kdy žádnou nehledáte. Pokud tak zrovna nikoho nemáte a trápíte se hledáním, možná se na to jen vykašlete.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)