Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Láska a vztahy

Brutální výsledky průzkumu: Sex versus český Twitter!

Nad výsledky různých průzkumů a anket z oblasti sexu zůstává často rozum stát, a proto jsem se rozhodla udělat vlastní průzkum, hezky česky na Twitteru! Jak to celé dopadlo a proč jsou výsledky brutální?

Tolik a tolik žen nikdy nezažilo orgasmus. Nevěra je přežitek. Lidé nemají sex. Na velikosti nezáleží. To je malý vzorek výroků, které nám články v ženských magazínech a bulváru servírují den co den. Do toho se pletou ověřené studie amerických vědců, průzkumy mezi vysokoškoláky, plky sexkouček a bůhví co ještě. Člověk si pak při pohledu na svůj sexuální život buď připadá jako úplné ořezávátko, nebo naopak jako prvotřídní úchyl a deviant. Právě to je ten důvod, proč jsem přišla s vlastním průzkumem, kterým jsem rozšířila na českém Twitteru.

Nejsem analytička a Excel spouštím pouze pod nátlakem, a proto publikuji výsledky tak, jak mi je zobrazil přímo Google formulář. Data mining není moje parketa. Smysl mi dává rozdělení na muže a ženy. Zjistilo by se, jak moc se tyto dvě skupiny v odpovědích rozchází, ale to si nechám pro některý z dalších článků. Teď jsou tady brutální a neprozkoumaná čísla, která mi i tak přijdou víc než zajímavá. Pochopitelně těžko říct, jak moc kdo při vyplňování formuláře lhal. Průzkum byl anonymní a zúčastnilo se ho celkem 739 lidí, tak budu doufat, že má nějakou výpovědní hodnotu. 

Tak co na to říkáte? Myslím si, že průzkum dopadl skvěle. Vypíchnu několik věcí, které mě překvapily, potěšily, případně jsem je vážně nečekala:

 • Homosexuální orientace nasbírala 3,4 %. Čekala jsem něco kolem pěti, možná víc.
 • Celkem 17 lidí (15 mužů a 2 ženy) z 734 má na kontě přes 100 zářezů.
 • Nejčastěji máme sex jednou do týdne, jen 2,7 % lidí ho má každý den.
 • Sex na veřejnosti nasbíral víc lidí než sex přes webku/mobil.
 • Když to budete dělat zezadu nebo na koníčka, potěšíte většinu partnerů a partnerek.
 • Více než polovina lidí neví, že by mělo nějakou úchylku. V ostatních se často objevovaly baculky a legíny.
 • Ideální sex trvá do půl hodiny.
 • Sex bez lásky si nedokáže představit 5,7 % lidí. Pro 17,3 % to není problém.
 • Erotickou pomůcku doma nemá 40,5 % lidí. To mě zaskočilo, čekala jsem, že tohle číslo bude mnohem menší.
 • Celkem 6,3 % podvádí bez mrknutí oka.
 • V pár odpovědích se našly ženy, které platily za sex.
 • A rozhodnout se mezi sexem a internetem je fakt výzva.

Všímavějším určitě neuteklo, že v grafice výše chybí odpovědi na otázku: S jakým člověkem z Twitteru byste se nejraději vyspali? Nebudu vás napínat a tady je TOP 10 lidí, po kterých na českém Twitteru toužíme! Seřazeno hezky dle počtu hlasů: 1. @vetrna 2. @klaravrbikova 3. @HrisneSladka 4. @LuxusniMicina 5. @kozenkabuclata 6. @veselovskyma 7. @VonWrath 8. @HanaSvabova 9. @BaruSuomi 10. @chlipny_muz Chtěla bych všem mockrát poděkovat za účast (případně pogratulovat k umístění v TOP 10) a doufám, že jste se ve výsledcích průzkumu našli. Zkusím se s individuálními odpověďmi ještě poprat a v některém z dalších textů přinést další výsledky. Uvidíme, co z toho ještě vypadne! Sexu zdar.

Cože, 40,5 % nemá doma erotickou pomůcku? Tak aspoň mrkněte na vibrátory Loveo, ať si se sbírkou hromady různých hraček pro dospělé nepřipadám divně.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)