Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Láska a vztahy

Chcete být fenomenální v pelechu? Naučte se trsat!

Sex je dovednost jako každá jiná. Někdo v něm stojí za houby, jiný zase hraje první ligu. Pokud na sobě chcete zamakat a neustále se zlepšovat, mám pro vás orgasmy prověřený a dost překvapivý tip. Bude to pořádné tóčo!

Žádný učený z nebe nespadl a v sexu to platí dvojnásob. Chcete, aby váš partner odletěl do sedmého nebe? Chcete partnerku dovést na vrchol rozkoše? Jen praxe vám k tomu stačit nebude, třebaže si to někteří lidé myslí. Smutná pravda je však taková, že i po letech bujarého dovádění můžete podávat směšné výkony bez ohledu na počet zásunů. Je zapotřebí se vzdělávat a nad sexuálními disciplínami alespoň trošku přemýšlet. To obnáší nejen studium zajímavých zdrojů (ano, i sledování péčka se do toho počítá), ale také zapojení vhodných aktivit. Jednou z takových je tanec a já hned vysvětlím proč.

Sexuální StarDance

Mezi nejlepší milence a milenky patří finalisté StarDance... a každý, kdo se umí po parketu pohybovat s grácií. Rozhodně to není díky afrodiziakálním účinkům tanga a nestárnoucí popularitě Hříšného tance. Kouzlo je jinde. Tanec vyžaduje pohybový rozsah, koordinaci pohybů, rytmické cítění. To vše se při sexu dokonale uplatní. Schopnost provádět najednou více komplikovaných pohybů se hodí nejen v momentě, kdy potřebujete prsty drsně masírovat klitoris a druhou něžně hladit bradavky. Tělo musí umět poslouchat, jedině tak ho dokážete ovládat dle libosti.

Návrat do tanečních?

Pokud už nyní litujete, že jste se v mládí vybodli na taneční, raději ani nečtěte další řádky. Mnohem více než o pohyby končetin jde o schopnost správně pracovat s celou pánví. Všelijaké hopsání, kroucení v bocích a šejkování prdelkou u tancujících lidí vybuduje dovednost ovládat pohyby pánve tak, že slast na sebe nenechá dlouho čekat. Prakticky každá sexuální poloha je při vhodných pohybech pánve záživnější, a to jak z pohledu ženy, tak z pohledu muže. Pohybem pánve měníte úhel pronikání a tím pádem drážděná místečka. Rytmus je důležitý pro správné načasování, výdrž a celkovou stimulaci.

Kde končí vaše taneční dovednosti, tam pomohou vibrátory Loveo. Vychutnejte si jejich moderní funkce a protancujte se až k nezapomenutelnému orgasmu.

Latinskoamerické vzrušení

Z vlastních zkušeností mohu 100% potvrdit, že taneční průprava má jako jedna z mála pohybových aktivit opravdu nezpochybnitelný dopad na kvalitu sexu. A určitě to neříkám kvůli tomu, že mezi nejlepší tanečníky patří svalnatí mladíci, kterým v žilách koluje kubánská krev. Nejen StarDance je důkazem toho, že začít tancovat prakticky od nuly není nikdy pozdě, tak dlouho neváhejte. Pouze chci upozornit na jednu důležitou věc. Headbanging na písničky od Led Zeppelin se mezi tanec skutečně nepočítá. Stejně tak bych přeskočila Českou besedu. Mnohem vhodnější volbou jsou společenské tance jako waltz, tango či valčík.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)