Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Láska a vztahy

Jak se pozná žena dobrá v posteli? Muži to vycítí ze skrytých signálů!

Závěry vědců tvrdí, že lze s téměř dokonalou jistotou z tajných signálů ženy předpovědět, jaká bude milenka. Muži údajně na toto mají šestý smysl a to, jaká bude žena v posteli, vycítí už během první schůzky.

Za kráskou na jehlových podpatcích, v přehnaně krátké minisukni a s vyzývavým výstřihem se otočí drtivá většina mužů a celá řada z nich snad i nabude dojmu, že právě tento typ je v posteli nepřekonatelnou bohyní. Je tomu ale skutečně tak? První dojem totiž může hodně klamat a i zakřiknutá dívka v ne příliš moderním oděvu, může být v posteli dračice! Jak to poznat? Podle tajných signálů!

Signál č. 1 - Jídlo

Obvykle platí, že čím asertivnější povaha, tím lepší milenka. Prvním signálem je partnerčina rozhodnost ve výběru restaurace a posléze i jídla. Pokud jasně ví, co chce, bude to pravděpodobně vědět i v sexu, což v praxi může znamenat například převzetí iniciativy, přesné navedení partnera na polohu či praktiku. Našla žena v jídle vlas, nechutná ji nebo je přesolené a místo, aby svou výhradu jasně sdělila číšníkovi, odsune nedojedený talíř s výmluvou, že nemá hlad? Pak bude coby milenka poddajnější a submisivní.

Leccos lze vyčíst také z toho, jak žena jí - rychle, nebo pomalu? Spěchá-li s jídlem, značí to jistou vášeň. To, že žena jen "naťukává" vidličkou kousky jídla a vše prodlužuje, obvykle znamená radost z požitku a touhu vychutnat si dlouhé milování.

Přesné položení příboru signalizuje upjatost. Olízne si po jídle vaše partnerka prsty? Pak si s podobnou nespoutaností dokáže vychutnat i sex!

Signál č. 2 - Tanec

Podobnost s tancem a sexem je nesporná, a proto je-li žena dobrá tanečnice, bude téměř jistě ovládat i "milostný rytmus". Dobré tanečnice jsou obvykle sebevědomé a společenské, což značí otevřenost i v milostném životě. Ladné vlnění boků, procítěnost rytmu, uvolněné pohyby...to vše jsou u ženy velmi příznivé signály!

Signál č. 3 - Líbání

Pouhý polibek prozradí téměř vše! Mírné kousání, smyslné olíznutí rtu nebo sevření signalizují hravost při milování. Jestliže partnerka umí pouhým líbáním vytvořit milostné očekávání a pokud dokáže polibky postupně gradovat, narazili jste na úžasnou milovnici!

Dobrým znamením je také to, že žena dokáže do polibku zapojit celé tělo, tedy objímat přitom partnera, jemně se ňadry dotýkat jeho hrudi nebo tiše vydechovat vzrušením.

Právě při líbání je příhodné odhadnout, zda je žena odvážná či stydlivá a nebo zdali je především kreativní. Pokud se muž s určitou ženou nudí už během líbání, čeká ho něco obdobného pravděpodobně i v posteli.

Signál č. 4 - Emoce

Dokáže se žena upřímně zasmát a nebo si jen taktně přiloží ruku před ústa? Chová se spontánně nebo je pro ni charakteristická strojenost? Není-li pro ženu těžké dát najevo své emoce, bude milování s ní skutečně procítěné, bude se mu umět oddat a nuda rozhodně nebude to, co bude vaší ložnici s touto ženou vládnout.

Také komunikativnost hraje v signálech svou roli! Tichá a zakřiknutá žena vám asi jen těžko v posteli sdělí, co ji dokáže vynést na vrchol slasti. Naopak od v komunikaci otevřené ženy můžete čekat něžné šeptání do ouška i slastné rozkazy.

Signál č. 5 - Zmrzlina

Obratnost milenky se pozná dokonce také podle toho, jakou si dá zmrzlinu!

  • Čokoládová sice prozrazuje smyslnost, ale také sklon k nudě.
  • Milovnice jahodové jsou velké romantičky, spíše plaché a trochu umíněné, možná lehce naivní.
  • Schopnost vcítit se mají obvykle ženy, zbožňující banánovou zmrzlinu. Vlastní je jim velkorysost a čestnost.
  • Vyznavačky pistáciové či mátové zmrzliny mohou být trochu sobecké a v sexu upřednostňovat své vlastní tužby.
  • Oblíbená vanilková zmrzlina signalizuje spontánnost, upřímnost a také impulsivnost.
  • Kávová příchuť značí sklon ke koketování a dramatičnosti.

Muži, nesnažte se za každou cenu dát na první dojem, který je mnohdy naprosto klamný, a věřte spíše náznakům, které partnerka vysílá zcela nevědomě. Napoví vám toho o ni mnohem víc!

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)