Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Láska a vztahy

Jste připraveni na sex v přírodě?

Léto je v plném proudu a sluníčkem vyhřáté meze nám umožňují sex v přírodě, něco tak krásně spontánního a i když ne úplně neobvyklého, rozhodně nezapomenutelného. Převést své intimní hrátky do venkovních kulis není tak úplně jednoduché. Matka příroda je k nám někdy nemilosrdná a pro sex v přírodě to platí taktéž. Abychom si ho co nejvíc užili, nestačí jen vášeň a okamžité rozhodnutí jít na věc, ale je zapotřebí také špetka racionální úvahy.

Nepodceňte přípravu ani v přírodě!

Je pro vás milování doma tak trochu rutina, která by potřebovala změnu? Proč ne? Uvědomme si ale, že i když doma znáte každý centimetr, což na někoho může působit fádně, představuje domov jistotu, klid, zázemí. Sex v přírodě láká něčím úplně jiným: adrenalinem, neznámým prostředím a mrazením v zádech z toho, že nás každou chvilku může někdo načapat. Pro někoho je právě příprava to, co sex v přírodě kazí, a co mu ubírá na kouzlu. Následující příběhy však dokazují opak.

Fauna a jiná úskalí

V přírodě nikdy nebudeme sami. Zástupci živočišné a rostlinné říše jsou její přirozenou součástí a my jsme na ně zkrátka krátcí. Chceme se pomilovat v jejich teritoriu, a tak je dobré být připravený opravdu na vše.

Se svou první holkou jsem sex v přírodě provozoval poměrně často jednoduše proto, že jsme neměli kam jít. Jednou jsme se mazlili na kraji lesa, když v tom moje dívka začala strašně křičet. Včela ji bodla přímo do intimního místa, asi tak 3 cm od skulinky! Naštěstí nebyla alergická na včelí bodnutí, a tak jí jen pod kůží zůstalo žihadlo. Musím přiznat, že vytahovat jí ho bylo pro mě asi mnohem příjemnější, než pro ni. Vlastně taková neobvyklá předehra :-) Milan

60% Češek si prý svůj první sexuální zážitek odbylo v přírodě Neméně nežádoucími společníky jsou klíšťata, kterých je v trávě a křoví plno, a po jejichž společnosti asi nikdo netouží. Nemluvě o bodlácích, svědivých semíncích šípků nebo pichlavém jehličí. Alergici v přírodě o nepříjemné nástrahy doslova zakopávají.

Vzít si s sebou deku není až tak od věci. Pokud si lehnete přímo do trávy, je to jednak nepohodlné a především fungujete jako pozvánka právě pro klíšťata mravence a další hmyz.

 • na jaře se mějte na pozoru před divokými prasaty, která mohou během vyvádění mláďat představovat skutečné nebezpečí
 • během babího léta jsou nebezpeční jeleni a srnci, kteří jsou touto dobou roztoužení, méně plaší a mohli by člověku ublížit
 • především u rybníků je největší koncentrace komárů a ovádů, a proto je dobré mít po ruce repelent (přemýšlejte však, kam ho nanášíte - jeho odér nemusí být nepříjemný jen pro hmyz, ale i pro partnera)

Nám s přítelem asi sex v přírodě není souzený. Poprvé si z něj partner odnesl klíště zakousnuté přímo do půlky (byla sranda mu ho pak doma vytahovat) a podruhé jsem si nechtěně lehla do mraveniště. Nic horšího jsem fakt nezažila. Do třetice už asi nebudeme pokoušet štěstí. Nikola

Základní výbava pro sex v přírodě

 • voda, něco k pití
 • vlhčené ubrousky
 • deka
 • repelent
 • alergici by měli mít po ruce prášky
 • igelitový sáček na kondom

Nechtěné publikum

Přiznejme si, že Česká republika není velká natolik, aby jsme v ní na divočinu vhodnou pro sex v přírodě naráželi na každém kroku. Především za pěkného počasí je poměrně problém najít kout, kde budeme mít trochu soukromí. Vášnivou chvilku může snadno narušit i obyčejný pes, který se běží podívat, proč se to křoví hýbe.

Lidé, kteří sex v přírodě provozují, se zpravidla dělí na dvě skupiny:

 1. ty, které adrenalin z toho, že je někdo načapá, vzrušuje
 2. ty, kteří doufají, že je při sexu v přírodě nikdo nenachytá

Je to risk a někdy ani pečlivý výběr místa není zárukou pro klidný a ničím nerušený sex v přírodě. I na tom nejodlehlejším místě vás může načapat babička s miskou na borůvky, houbař a nebo třeba tlupa skautíků.

POZOR! Sex na veřejnosti představuje přestupek proti veřejnému pořádku a veřejné pohoršení. Pachateli hrozí pokuta až 5 000 korun a je-li počínání zamilované dvojice kvalifikováno jako trestný čin výtržnictví, hrozí pachateli až 2 roky vězení.

Faktem je, že Česká republika je zemí tolerantní, a že přistihne-li vás někdo na veřejném místě zrovna v tom nejlepším, s největší pravděpodobností se bude cítit stejně trapně jako vy, maximálně ho celá situace pobaví. Spoléhat se na to ale nedá.

Nevím, zda se stan v kempu dá pokládat za přírodu, ale rozhodně bych se chtěla podělit o svůj zážitek. Byli jsme s přítelem tehdy ubytovaní právě v kempu ve stanu. Vraceli jsme se z lesa celí nadržení a těšili se, že na to hupsneme hned, jakmile zavřeme zip stanu. A to jsme taky udělali. Přímo v tom nejlepším najednou slyšíme rozepínání zipu a za vteřinu nato už hledíme do vyděšených tváří staršího páru. Se slovy "Promiňte, my jsme si spletli stan." jsme v rychlosti opustili nejen onen cizí stan, ale i kemp. Kristýna M.

Nástrahy vrtkavého počasí

Jen máloco vám asi zkazí sex v přírodě jako nenadálá bouřka nebo třeba jen nevinná letní přeháňka. Přesto, že víte, že by pršet nemělo, není od věci podívat se na předpověď počasí a nebo zvážit, zda je venku dostatečně teplo na intimní hrátky. Studená zem rozhodně není příjemná ani pro jednoho z partnerů.

Sex v přírodě prožívá každý jinak. Někomu by sledování předpovědi počasí kazilo tu krásnou spontánní chvíli, jinému zas může přinést jistotu tak velkou, že si milování užije mnohem víc. V každém případě je sex v přírodě něčím, na co se dá asi jen těžko zapomenout a nevzpomínat s melancholickým úsměvem na tváři, a to i v případě, že nás při něm poštípali komáři nebo nás stihl alergický záchvat z kvetoucích kytiček. Tohle riziko k milování v přírodě zkrátka patří a bez něj by to vlastně nebylo ono.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)