Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Láska a vztahy

Když chlap zcela nesmyslně žárlí na vibrátor

Je doopravdy nutné, aby postelový partner žárlil na erotické pomůcky? A jsou vůbec jeho konkurencí? Přináším vlastní zkušenosti s chorobným žárlivcem a mužem, jehož ego dosahovalo enormních rozměrů. To stejné se již bohužel nedalo říct o jeho... fantazii a chuti zažít v posteli něco svěžího. Nakonec se mi ho podařilo přesvědčit. Stačil mi k tomu jeden trik, o který se velmi ráda podělím.

Žárlivost je nebezpečná emoce a projev nejistoty. Běžně ničí vztahy, třebaže je některými považována za ten jediný a pravý důkaz lásky. Ale žárlit na kus vibrujícího silikonu? Tak to už je docela silné kafe.

Stačí ti to, co mám v kalhotech

Až moc často se setkávám s jedním názorem. Překvapivě ho neprosazují pouze nezkušení panicové, ale i starší muži, kterým postelí proskočila nejedna princezna. Ten názor zní asi nějak takto:

Hele krasavice, všechny ty erotický pomůcky a ptákoviny do postele jsou pro páry, který jsou buď neschopný, nebo se prostě šeredně nudí a neví, co dalšího vymejšlet. Jako zdravej a vyrovnanej chlap přece nepotřebuju nic dalšího. Stejně tak by sis jako zručná ženská měla vystačit s tím, co mám v kalhotech. Orgasmus máš, takže musíš bejt spokojená.

Přeskočím-li fakt, že zahrát orgasmus je pro většinu žen stokrát snažší než vybírání bot, zůstává zde chybný předpoklad. Tím je představa, jak erotické pomůcky a celkově netradiční praktiky vyhledávají nespokojené a znuděné páry. Moje zkušenosti a výsledky různých průzkumů hovoří opačně. Zákazníky sexshopů jsou převážně dvojice, které sex baví, chtějí si ho užívat víc a touží po nových zážitcích. Když si tohle uvědomíte jako pár, posunute se o obrovský krok vpřed.

Muž versus vibrátor

Šikovný a pozorný milenec mi stačí, ale ukažte mi nějakého, který má 7 vibračních módů, 3 stupně intenzity vibrací a vydrží až 3 hodiny. Tedy abych byla přeci jen spravedlivá, dost mých partnerů bylo tzv. na baterky, ale víc než o jejich postelovém umění to vypovídalo o jejich nespolehlivosti a náladovosti. Na druhou stranu vibrátor vás po orgasmu nevezme ven na večeři. Tak kdo je tedy lepší? Odpověď je jednoduchá! Partnera z masa a kostí nemá význam srovnávat s erotickou pomůckou, protože by neměla být jeho konkurencí, ale pomocníkem. Někým, kdo zaskočí a vypomůže tam, kde možnosti lidského těla končí. Žárlit na vibrátor, se kterým se udělám během pár minut, je hloupost. Jak to partnerovi vysvětlit?

Asi vůbec nejhorší scénu jsem zažila, když mě jeden můj ex přistihl v ložnici, jak si to dělám vibrátorem. Začal mi nadávat, co jsem to za ženskou, když mám vedle v místnosti jeho a i tak dám přednost vibrujícímu cosi. Snažila jsem se mu vysvětlit, že někdy mám chuť si to jen rychle udělat. Že pokud on žárlí na vibrátor, já bych měla začít nenávidět jeho ruku, případně holky z péčka, protože si ho určitě taky čas od času honí. Nedokázal to pochopit, bral to jako zradu. Taky proto je to ex.

K používání hraček krok za krokem

Když už se nejedná o žárlivost, bojuje dost mužů s nejistotou. Tedy je pravda, že moje sbírka erotických pomůcek často děsí i mě, nicméně v praxi se mi osvědčila maximální upřímnost a zapojení žárlivého partnera do akce. Jak postupuji?

  • Během předehry vyndám vibrátor ze šuplíku, položím se na postel a začnu si sama se sebou hrát. Za takový vzrušující pohled se normální chlap vážně nezlobí.
  • Vezmu ruku partnera a řeknu mu, aby mě vyzkoušel vibrátorem pořádně naladit. Jen ať zkouší různé módy a intenzity, ať stimuluje bod G a testuje další vychytávky. Například u vibrátoru Loveo Euphoria je to technologie rozpoznávající intenzitu lidského tepla.
  • Vše další záleží na šikovnosti a zkušenostech. Nestydím se říkat, co se mi líbí. Buď mě partner dokonale naladí na sex a snadnější dosažení vrcholu, nebo se rovnou udělám. A věřte, že vynaloženou námahu velmi ráda oplatím.

Že takový postup nezafungoval? Je mi líto, ale v tom případě máte doma vadný kousek. Tím nemyslím vibrátor, ale chlapa. Doporučuji reklamovat u jeho matky, případně rovnou zahodit do „směšného“ odpadu a sehnat si nového.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)