Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Příběhy

Absolutně syrový rozhovor s holkou z pražského privátu

Nechutní klienti? Drogy? Syndrom vyhoření? Je čas podívat se na erotické priváty bez příkras. Udělala jsem rozhovor s holkou z privátu, která nechodí kolem horké kaše.

Spokojené nymfomanky jsou lež

Na internetu se to hemží rozhovory, ze kterých by člověk skoro nabyl dojmu, že práce na privátu je splněným snem všech nymfomanek a vysokoškolských studentek. Stejně tak najdeme na Twitteru a Facebooku hromady profilů, které o prostituci píšou s lehkostí a šokujícím nadhledem. Jako by se nechumelilo! Kde je pravda? Rozhodla jsem se udělat rozhovor s ženou, která v jednom pražském privátu skutečně pracovala. Je čas odhalit odvrácenou tvář byznysu s lidskou důstojností a zdravím. Nečekejte vyšperkovaný rozhovor a hru na šok, tohle je reálná zkušenost.

Erotické priváty jako stroj na peníze

Jak tě napadlo začít pracovat na privátu?

Děsně ráda bych napsala něco poetického o tom, že když jsem se v mládí rozhodovala, co jednou budu dělat, sex za peníze byl jasná volba. Tak to ale určitě nebylo. Přišla jsem do Prahy, našla si kluka, přestěhovala se k němu a on mě po pár měsících kopnul dost nepředvídatelně do zadku. V práci jsem ve zkušebce dostala padáka. Neměla jsem najednou kde bydlet, za co platit účty a co jíst. A zaplatit si nájem? Už tak jsem platila skutečně dost věcí a splátek kolem. Moje blbost, ale bylo to tak. Začala jsem přemýšlet o privátu.

Musela jsem rychle sehnat peníze na provoz. Dohnala mě nezodpovědnost z předešlé doby. Pak jsem uviděla inzerát na webu.

Jak vypadal inzerát hledající holky na privát?

Jasně, psala ho holka, která k sobě hledala další kolegyně. Což se ukázalo jako pravda. Sešli jsme se v kavárně, ona mi vše vysvětlila a zeptala, jestli chci nastoupit. Slíbila, že si měsíčně vydělám 50 až 100 tisíc podle toho, jestli si mě třeba zamilují nějací stálí klienti a podle toho, co všechno chci dělat.

Bylo vše, co řekla, pravda?

Ano i ne. Pochopitelně vše prezentovala mnohem víc sexy, než to ve skutečnosti bylo. Privát fungoval na jednoduchém principu. Majitelka naháněla zákazníky, kasírovala, plánovala směny, prala povlečení a platila výpalný. A pár holek včetně mě se prostě jen střídalo na třech pokojích, kam jim posílala nadržence. Žádný zaškolení, kamarádství a ohledy na to, když člověk nemá zrovna den.

Výpalný?

To jsem možná řekla blbě. Byl to nějaký její kamarád, který zajišťoval, aby mohla fungovat. Vlastně ani nevím, jak to fungovalo. Jen si na to pořád stěžovala a říkala, že kdyby se na něj vykašlala, tak nám na dveře zaklepe nějakej Rusák a chce ještě víc.

Vzpomeneš si na první den?

Hození do rozbouřený řeky jak kráva. Seděla jsem na pokoji ve spodním a vešel takovej tlusťoučkej chlápek s brejlema, vysprchovanej, ručník kolem sebe. Nevěděla jsem, jestli mu mám podat ruku, jestli mu ho mám začít rovnou kouřit či co.

Nelíbil se mi, tak jsem zavřela oči, lehla si a za pár minut bylo po všem. Pak už jsme si jen povídali.

Asi se stává často, že přijde někdo, kdo se ti nelíbí, nebo?

Prakticky pořád. Když náhodou dorazil někdo k světu, nelíbilo se mi jeho chování. Na privát už jen z principu nechodí muži, kteří by byli normální a okouzlovali ženy na potkání. Někdy jsou to fakt hnusáci. Chlupy, špeky, bradavice po těle, plíseň na nehtech, žlutý zuby, neumytej zadek, smradlavej pot. Když jsem začínala, zvedal se mi žaludek, vzrušení na nule.

Co myslíš konkrétně tím chováním?

Většinou přemlouvačky, ať to děláme bez gumy, ať si dám nohy za hlavu a další věci, které jim doma nedovolí. Ti nejhorší to berou tak, že si to prostě zaplatili, tak si to pořádně užijou. Neberou ohledy, chovají se surově, mluví sprostě, nevnímají to, že ženu něco bolí. Měla jsem klasicky modřiny. K tomu borci očekávají, že budu hotová nejméně desetkrát.

Některé holky se motají v kruhu

Nikdy jsi nezažila orgasmus, nebo alespoň něco fajn?

Orgasmus vůbec a fajn momenty by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Paradoxně to byly ty, kdy měl dotyčný nějakou úchylku a místo klasického sexu třeba jen chtěl, abych na něj koukala. Pak jsme si povídali. Někdy byla i sranda, ale ta práce za to nestojí.

Za co ta práce tedy stojí?

Jedině za ty peníze, ale rozhodně nejsou snadno vydělané. Dokázala jsem si vydělat i víc než 100 litrů za měsíc, ale stálo mě to život. Stala se ze mě taková chodící schránka s otvory na penis. Dost holek kvůli tomu frčelo na práškách, jen otupováky. Zkrátka aby jim to bylo tak nějak jedno.

Kdy jsi se rozhodla přestat?

Hned první den, co jsem nastoupila, ale i tak jsem to vydržela několik dalších měsíců. Peníze jsou něco, co tě nutí tam zůstat. Některé holky se motají v kruhu. Začnou utrácet, zvyknou si na vysokou životní úroveň a kompletně zahodí vše, co měly. Neumí pak přestat a dělají to klidně několik let. Já jsem si chtěla vydělat a odejít. Ale také jsem nemohla jen tak ze dne skončit. Majitelka by mě asi zabila, normálně jsme se domluvily. Tohle musím ocenit, ale věřím, že na horších místech jsou ženy bez přehánění zamčené. Slyšela jsem o Ukrajinkách, které prakticky přijedou do ČR, auto je doveze někam do bordelu u hranic a tam jsou jak ve vězení.

Jaký stopy na tobě práce na privátu zanechala?

Už mám nějaký odstup, ale nebudu lhát. Pyšná nejsem a bylo to na nic. Měla jsem depky, záchvaty pláče, nějaké to přemýšlení nad sebevraždou v nejhorších chvilkách taky proběhlo. Nejsem dle mého názoru slabej jedinec. Nedivím se, že některé holky se sesypou komplet. Navíc když pracují v mnohem horších podmínkách, než tomu bylo u mě. Důvodem, proč zohlednit erotické priváty při hledání práce, mohou být jedině peníze. Nedokážu si představit, že by existoval někdo, kdo to půjde dělat z lásky k sexu a erotice, jak to někdo prezentuje. Práce na privátu má totiž k sexu a erotice fakt daleko.

Děkuju za shrnutí a rozhovor. Vážím si toho, že jsi na moje dotazy odpovídala.

Není zač, třeba nějakého chlapa při návštěvě privátu příště napadne, že se k vybrané holce má chovat alespoň trošku s úctou. Nedělá to totiž pro radost.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)