Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Příběhy

Osobní zkušenost: Je sex se silikony na hrudníku lepší?

Chcete mít lepší sex a užívat si pořádně vášnivé muchlovačky? Ženy dost možná narazí na názor, že si musí nechat udělat silikony. Jedině ty totiž garantují kvalitní zážitky. Co je na tom pravdy? Přináším vlastní zkušenosti a důvody, proč pod kudlu rozhodně neskákat.

Statistikám, infografikám a průzkumům nelze na internetu moc věřit. Obzvlášť, když jde o průzkumy týkající se sexu a intimního života. Průměrná délka penisu, počet sexuálních partnerů, frekvence pohlavních styků, délka manželství... vždy vypadne nějaké číslo, které člověka buď výrazně potěší, nebo naopak zaskočí.

Jedním z překvapujících čísel pro mě byla statistika zmiňující dopad silikonových implantátů na kvalitu sexu. Podle americké studie 61 % žen, které si již daly dostaveníčko s plastickým chirurgem, má v životě více sexu. Celkem 75 % partnerů žen s umělým poprsí si pochvaluje, jak se partnerský sex s operací zlepšil. Autorem studie je pochopitelně nějaký web propagující kliniku, kde vám i z těch nejmenších lentilek vyrobí solidní pomela. Lze takovým číslům věřit?

Sex před a po silikonech

Já sama mám silikony a nemůžu tvrdit, že se můj život po zvětšení nezměnil. V některých ohledech se změnil zcela zásadně. Operace jsem nikdy nelitovala. Určitě ale nemohu tvrdit, že si teď užívám víc sexu než předtím. Zájem mužů je větší, to ano. Nedostatkem nabídek na rande také netrpím. Větší velikost podprdy mě však nepřipravila o rozum a já neskáču do postele s každým, kdo mi koukne do výstřihu.

V životě mám tolik sexu, kolik chci. Platilo to před operací a platí to po operaci. Pokud má žena miniaturní prsa a ještě menší sebevědomí, jsem schopná připustit, že může mít více sexu. V drtivé většině případů to však není hlavní motiv k zavolání na plastickou chirurgii. Ohánět se nějakým průzkumem a snažit se ženy ukecat příslibem většího množství sexu tak nedává z mého úhlu pohledu smysl.

Muži si sex pochvalují?!?

Podle avizovaného průzkumu si naboubtnání hrudníku pochvalují i mužské protějšky. Zde je to dost komplikované. Moje zkušenost je taková, že lásku k silikonům se nebojí veřejně projevit tak čtvrtina mužů. Zbytek něco hlasitě křičí o tom, že příroda je příroda. Jenže když dojde na lámání chleba, stojí si za svým názorem už jen zlomeček samců. Dobře udělané silikony se chlapům prostě líbí, příroda nepříroda.

Může být sex se ženou, která má silikony, pro chlapa lepší? Ano i ne. Lépe se na to kouká, to jo. Je však nutné uvědomit si, že silikonem vytuněná kráska je žena jako každá jiná. Jinými slovy můžete narazit na divokou a vášnivou slečku s jedničkami, ale také vás může nepříjemně zaskočit ledová královna s pětkama.

Pod kudlu z vlastního přesvědčení

Při rozhodování o zvětšení prsou by vás neměly ovlivňovat internetové průzkumy. Jinak se vám také může stát, že utratíte hromadu peněz, zažijete si velkou bolest a pak lehnete do postele s partnerem.... a budete čekat na zázrak. Silikony nejsou afrodiziakem a rozhodně nepatří k hlavním ingrediencím kvalitního sexu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)