Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Příběhy

Padesát odstínů slasti s erotickými pomůckami Fifty Shades of Grey

Jednoznačně akceptovaný knižní fenomén v podobě erotické trilogie s názvem Padesát odstínů šedi už obkroužil nesmírné množství knihkupectví po celém světě. Přestože prvotní vlnu nadšení z příběhu prostinké Anastasie a zámožného Christiana už máme za sebou, stopy jejího vlivu jsou nemalé. Tohle porno pro maminky, jak se trilogii často přezdívá, způsobilo v ložnicích doslova revoluci. Ženy jsou otevřenější, jsou schopny snáze mluvit o svých potřebách a do popředí zájmu se dostaly dosud spíše opovrhované BDSM sexuální praktiky. Kurz popularity udávají roubíky, pouta, biče, ... a šedé kravaty!

Příběh zvráceného milionáře Christiana Greye a nevýrazné šedé myšky Anastasie Steele je jakousi poerotičtělou pohádkou pro dospělé, speciálně pak pro ženy, které si sny o princi na bílém koni v nitru nesou pravděpodobně už od dětství. Literární kvalita díla, která je mimořádně slabá, jde v tomto případě stranou a důležitým se stává děj sám o sobě: sexuální otroctví a podřízenost, vedoucí až k ušlechtilým cílům, jako je láska a skutečná oddanost. Autorka trilogie, E. L. James, dokázala, že cesta k úspěchu je vlastně naprosto jednoduchá.

Vzhledem k mimořádnému úspěchu trilogie Padesát odstínů šedi není velkým překvapením, že ženy z různých koutů světa změnily svůj způsob nazírání na sex a erotiku, především pak na sadomasochistické praktiky.

Ty už přestaly být nepřípustným tabu, ale něčím zcela normálním, následkem čehož rapidně stoupl prodej těchto druhů erotických hraček. Svorky na bradavky, pouta nebo anální pomůcky si získaly až neuvěřitelnou oblibu.

Jednou z nejprodávanějších pomůcek kolekce erotických hraček Padesát odstínů šedi jsou Venušiny kuličky, které si knižní hrdinka Anastasia přímo zamilovala. Chlad leštěného kovu dvou kuliček spojených silným nylonem a poutko s nápisem Fifty Shades of Grey vytváří vysoce decentní erotickou i zdravotní pomůcku!

Teď ti nasadím pouta, Anastasie. Podej mi pravou ruku.

... krátce poté Anastasia připoutaná ke kříži poprvé okusí slast bičíku: na bříšku, bradavkách, na zadečku a nakonec i na nejintimnějším místě. Bičík á la Christian Grey má dlouhou koženou rukojeť a vkusně zpracovanou funkční část, připravenou trestat i laskat erotickým výpraskem, který Anastasii dovedl až k orgasmu.

Sex s tóny duchovní skladby a svistotem důtek

Souloži na duchovní hudbu nesmí chybět bondážní sada s pouty, která upne vaše končetiny k posteli tak pevně, aby se vaše tělo nemělo při dopadech střapatou důtkou šanci pohnout. Renesanční skladba moteto Spem in Alium právě u podobného okamžiku zněla v uších Anastasii a přiznejme si - jen samotná představa je mimořádně vzrušující. Ochutnávku slastné podřízenosti můžete okusit s oficiální bondážní sadou Fifty Shades of Grey, obsahující masku na oči a pouta na zápěstí a kotníky. Vzrušení bude výjimečné samo o sobě i bez výhledu na noční Seattle!

Kolekce erotických pomůcek Fifty Shades of Grey byla vytvořena pro komplexní prožitek na způsob slavného bestselleru a obsahuje základní pomůcky i hračky pro BDSM hrátky: vibrátor, skleněné dildo, šimrátko, anální kolík a kuličky, nepostradatelné kondomy s logem kolekce, lubrikační i orgastický gel nebo nezbytnou šedou kravatu.

Finální výprask prvního dílu trilogie je trestem za neposlušnost Anastasie. I výchovná lekce by však měla disponovat "únikovými slovy", která signalizují, že mez snesitelnosti byla překročena. Ostatně na smluvených signálech byli domluveni i Christian s Anastasií, a nejen proto se na něčem podobném s partnerem dohodněte i vy. Berte v potaz, že Anastasiina zadnice byla už ke konci prvního dílu dostatečně zocelená řadou výprasků, a že toho dokázala cvikem strpět víc, než váš začátečnický zadeček.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)