Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Příběhy

Poezie zimního večera a erotické masáže s vůní čokolády

Byl právě pošmurný prosincový podvečer a já jsem se vracela z práce domů. Na zem se tiše snášely sněhové vločky a zima štípala do tváří. Těšila jsem se domů na partnera, horký čaj a ... milování. Najednou jsem dostala nápad jak si společný večer ve dvou zpestřit: do obchodu s erotickými pomůckami, který stojí už roky na rohu protější ulice, jsem nikdy nevkročila, až toho večera. Ve výběru jsem měla jasno.

Zpočátku jsem trochu váhala kvůli ceně. Přece jenom, masážní svíčka za víc jak tři stovky není zrovna levnou záležitostí, a navíc jsem si byla téměř jistá, že Martin nebude touhle koupí úplně nadšený, protože si obecně na romantické předehry moc nepotrpí, ale riskla jsem to. Masážní svíčka Voulez-Vous v elegantním balení voněla čokoládou i přes svůj obal. U pokladny jsem musela trochu překonávat stud a utěšovat se myšlenkou, že prodavačky v sexhopech berou zákazníky a jejich nákupy jako běžnou rutinu. Když se slečna za pultem podívala na můj výběr kombinace masážní svíčky a hedvábné masky na oči, muselo jí být hned jasné, co hodlám doma praktikovat.

Doma jsem využila chvilky, než se přítel vrátí z práce, k tomu, abych trochu zkulturnila ložnici, na noční stolek položila oba své trumfy pro dnešní večer a napustila si horkou vanu. Z hlubin slastné relaxace mě vytrhlo zašramocení klíče v zámku a bouchnutí dveří. Světlo z matné skleněné výplně dveří přítele přilákalo rovnou za mnou...

Přivítal mě polibkem, krátkým "ahoj, lásko" a sedl si k vaně. Těšíc mě svým láskyplným úsměvem, začal mi špičkami prstů přejíždět po ušním lalůčku, tam, kde to mám nejvíc ráda, načež křivkou šíje sjel až k ňadrům. "Počkej na mě v ložnici, hned jsem u tebe!" Pošeptala jsem mu do ucha příslib následujících chvil, které se měly stát zážitkem, na který ještě dnes oba vzpomínáme.

Když jsem vešla do ložnice, na nočním stolku plápolal plamínek hořící svíčky. Roztoužený pohled přítele mi okamžitě prozradil, že na můj návrh zpestřit si dnes večer milování erotickou masáží přistoupil s nadšením.

Nahá jsem si lehla do postele na bříško, rukama si podepřela hlavu a zavřela oči. Nevím proč, ale trochu jsem se bála. Co když horký olej bude nepříjemně pálit a z předehry bude nakonec jen zklamání? Dokonale jsem se pletla!

První kapky masážního oleje, které mi dopadly na záda, byly tak příjemně horké, až se mi tajil dech! Smyslné aroma čokolády se linulo pokojem a moje pokožka ho vstřebávala s lačnou nedočkavostí.

Vnímala jsem každičký pohyb partnerových prstů a dlaní, když mi hedvábně jemný olej masíroval do vláčné pokožky, ale nesrovnatelně víc jsem se těšila na každou další kapku horkého oleje.

Po pár okamžicích slastné masáže jsem se rozhodla zapojit do hry taky druhou novinku. Přetočila jsem se na záda, partner ihned pochopil a masku využil k jejímu účelu. Hebké hedvábí mě něžně polaskalo oči a spánky a znemožnilo mi vnímat zrakem to, co se dělo dál.

Ochuzena o zrakový vjem, vnímala jsem s o to větší intenzitou každý dotek a taky tu omamnou vůni. Každou vteřinou se stupňovalo napětí a zvědavost, jaký to bude pocit, až mi horký olej poprvé dopadne na bradavky, jednu z nejcitlivějších zón mého těla...

Z celého večera byl první kontakt oleje s bradavkami tím nejsilnějším prožitkem. Okamžitě se stáhly a reagovaly na horkou tekutinu tím, že byly asi tak stokrát citlivější, než obvykle. Partner jim věnoval mimořádnou péči a já si jeho doteky vychutnávala do posledního okamžiku - do chvíle, kdy mi nechal teplou tekutinu čokoládového oleje stékat po vnitřní straně stehen.

Nerada plýtvám superlativy, a tak jen řeknu, že milování bylo krásnější než kdy jindy. Já byla příjemně uvolněná, dokonale připravená a naprosto odevzdaná jen jemu. A jsem si jistá, že i partner si celou tuhle milostnou hru maximálně užil.

Když jsem se pak sprchovala, kapky vody mi díky masážnímu oleji klouzaly po pokožce, ale po omytí sprchovým gelem mi po zbytcích oleje zbyla jen hebká pokožka, provoněná čokoládou.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)