Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Příběhy

Příběh Zuzky: Moje zkušenost ze swingers párty

Co se vám vybaví, když se řekne swingers party? Hromada nahých, slastí sténajících těl, v níž každý souloží s každým? Jako místo bez zábran, kde každý může naplnit své tajné sexuální fantazie? Prostě něco jako Sodoma Gomora? To je omyl. Sofistikovaná swingers party v klubu má svá pravidla, která každý musí dodržovat. V podstatě jste v příjemném prostředí, kde se o vás starají profesionálové. O své zkušenosti ze swingers párty se s námi podělila Zuzka.

Studovala jsem tehdy v Praze a neprožívala zrovna šťastné období. Rozcházela jsem se tehdy s klukem, s nímž jsem chodila víc jak 5 let, a se kterým jsme už i nějakou dobu bydleli.

Bude to znít asi divně, ale na swingers mě přemluvil kamarád, se kterým jsem nikdy nic neměla. Dokonce jsme se ani nelíbali. Tím nejintimnějším mezi námi bylo pár erotických zpráv, napůl žertovných. Věděl, že mi není zrovna dobře, a tak nadhodil, ať se s ním jdu uvolnit do swingers klubu. Okamžitě jsem to zamítla. Pak mi ale vysvětlil, že už o tom delší dobu uvažuje, a že by to rád zkusil. On tehdy nikoho neměl a na většinu swingers party údajně nepouštějí samotné muže buď vůbec, anebo za hodně vysoký poplatek.

Pak mi pustil reklamní video jednoho pražského swingers klubu. Majitelka na něm působila mile, procházela prostory, které vypadaly příjemně, zmínila se o základních pravidlech. Celkově to na mě působilo fakt hezky, seriózně, slušně. Musím přiznat, že tahle propagace na mě opravdu zapůsobila, a tak jsem řekla: „Tak jo, já tam s tebou teda půjdu!“

Ten večer jsem se pěkně upravila, vykoupala, dala jsem si záležet, abych vypadala hezky. Když mě kamarád Marek vyzvedl, vyrazili jsme tmou pražských ulic, autobusem až ke swingers klubu. Nejsem nijak stydlivá. Vím o sobě, že jsem hezká, takže nízké sebevědomí mě netrápí, ale přesto mi bušilo srdce a třásly se mi ruce nervozitou. Na zvonek swingers klubu jsem zazvonila já…

Budova působila skoro jako soukromá vila. Otevřel nám sympatický muž, spolumajitel, přivítal nás a zavedl dovnitř, kde se nás ujala samotná majitelka. Sdělili jsme jí, že jsme na swingers úplně poprvé. Provedla nás celým domem od šaten, přes bar a kino, kde běžel nějaký erotický film, až po místnosti určené k souložení. Byla zde taky jedna hlavní ložnice s tou největší postelí, jako jsem doposud viděla!

Všude bylo takové příjemné přítmí, klid a vlídná atmosféra. Bylo tam teplo a já se cítila opravdu dobře. Pak jsme si sedli k baru a dali si uvítací drink. Už tam jsme se začali bavit s jedním sympatickým párem. Po několika málo drincích ze mě nervozita opadla úplně.

Všude byly k dispozici kondomy a lubrikační gely. Byl tady bazén a menší masážní místnost. To prostředí, ta atmosféra a ti lidi … to všechno na mě zapůsobilo natolik, že jsem najednou dostala opravdu velkou chuť na sex.

Většina žen kolem mě byla už převlečená, a tak jsem si vzala klíče od šatny a šla se taky převléct. Vzala jsem si na sebe nové erotické prádlo, které jsem si koupila čistě pro tenhle večer: komplet krajkové podprsenky, kalhotek a podvazků. Někteří muži měli jen ručník kolem pasu a netrpělivě vyhlíželi své partnerky. Na swingers párty má hlavní slovo žena, což jsem předtím nevěděla, a což mě opravdu mile překvapilo.

Bar se pomalu vyprazdňoval. Páry se odebraly do jednotlivých místností. Chvilku jsme s Markem váhali, ale pak jsme se vydali taky.

V místnostech už se páry buď dráždily, anebo přímo souložili. Celkově hodně probíhal buď klasický, nebo orální sex. Byly slyšet tlumené vzdechy. Vstoupili jsme do té největší ložnice, kde jsme se uvelebili na posteli, z níž byl pěkný výhled na celou místnost. Musím přiznat, že pohled na soulož ostatních mě vydráždila na maximum!

Začali jsme polibky a smyslným drážděním. Po chvilce za námi přišel ten pár od baru a naprosto přirozeně se k nám přidal. Žena se ujala Marka a já zase orálně uspokojovala toho muže. Nakonec jsme se pustili do sexu.

Nemůžu říct, že to bylo krásné. Nervozita nade mnou zvítězila a já si to neužila tak, jako kdybych to dělala s někým v soukromí. Nicméně špatné to nebylo. Byla jsem nadržená, chtěla jsem sex a taky jsem ho měla. Nic víc.

Pak se místnost začala trochu plnit a bylo tam poměrně těsno, a tak jsme se rozhodli prozkoumat další zákoutí domu. Narazili jsme s Markem na místnost rozdělenou stěnou s průzory, kterými bylo možné pozorovat jiné páry při souloži. Byl tam jeden nabušený svalovec, který zezadu přidržoval své partnerce zadeček a zlostně zasyčel na každého, kdo se k nim chtěl přidat. Jasný případ oživení partnerského sexu – řekla jsem si…a sama zase pomalu dostávala chuť

Krátce jsem se mazlila s jinou ženou, což Marka hodně vzrušilo. Souložil pak s námi oběma. Na sex ve třech jsem nikdy předtím nepomyslela, ale musím přiznat, že to s tou druhou ženou bylo příjemné. Sama bych se do toho určitě nepustila. Tam na mě ale hodně zapůsobilo to prostředí a vzrušil pohled na soulož ostatních, a tak to prostě nějak přirozeně přišlo.

Potom jsme se přesunuli do té malé masážní místnosti. Chvíli jsme jen tak leželi a povídali si. Přímo vedle nás si užíval nějaký pár. Hned nato tam přišla skupinka tří rozjařených dívek, u nichž jsem měla tak trochu pocit, že si jen odběhly z diskotéky. Začaly se vzájemně líbat a osahávat. Jeden očividně nadržený muž se k jejich akci okamžitě připojil a stihnul obšťastnit dvě z nich. Se slovy, že akce ještě neskončila, pak odešel do baru.

Domluvili jsme se, že pomalu půjdeme. Vydali jsme se tedy do sprch, převlékli se a dali si nějaké jídlo. Poté nás milý pán spolumajitel odvedl až k bráně kde jsme se rozloučili a vykročili zase do tmy pražských ulic.

Co bys vzkázala těm, kteří se na swingers párty chystají?
Že ze swingers párty nemusí mít obavy. Nikdo vás do ničeho nebude nutit, můžete komukoli dát jasně najevo, že se vám nelíbí například jeho doteky, anebo rovnou říct, že s ním prostě souložit nechcete. Prostředí swingers je velice intimní, má úroveň a především svá pravidla.

Jaké bylo věkové složení účastníků?
Viděla jsem zde především páry ve věku odhadem od 25 do 35 let. Mladších, anebo naopak starších lidí zde bylo spíš poskrovnu. Možná by někoho mohlo zajímat, kolik na swingers bylo lidí celkem. Nepočítala jsem to :-) ale tipla bych něco kolem 40.

Snesla bys návštěvu swingers party s partnerem?
Spíš ne. Celkově to pro mě byl příjemný zážitek. Nebyla jsem na nikoho vázaná a ocenila jsem, že jsme s Markem jenom kamarádi. Nevím totiž, jak bych snesla pohled na partnera, který tam souloží s jinou ženou.

Co tě na swingers překvapilo nejvíc?
To prostředí. Čekala jsem hromadu svíjejících se těl, ale realita byla jiná. A ještě jeden poznatek: odhalila jsem v sobě asi zárodek voyeurství :-)

Co vstupné a pořizování videí?
Za vstup jsme jako pár zaplatili něco kolem 1000 korun. Vzpomínám si, že jako samotná žena bych měla vstup zdarma. Pořizovat jakékoli videozáznamy nebo fotky tam bylo zakázané.

Co vás čeká na swingers párty?

Příběh Zuzky poměrně trefně popisuje, jak to na swingers párty chodí. Velmi často tenhle druh zábavy vyhledávají páry, které chtějí oživit svůj sexuální život, ale i jedinci, kteří milují sex a chtějí vyzkoušet něco nového. Pokud se rádi díváte nebo vás naopak vzrušuje, když se někdo dívá na vás, je swingers párty ideální možnost, jak tento voyeurský sen naplnit! 

Obvykle se na swingers párty nejčastěji provozuje:

  • sex pouze v páru – případ, kdy si pár chce zasouložit, ale nehodlá k sobě přibírat nikoho dalšího
  • lehká výměna – případ, kdy se partneři mezi sebou vymění a užívají si mazlení, líbání a orální sex
  • kompletní výměna – páry si mezi sebou užívají sex se vším všudy

Na swingers párty jsme s partnerem byli už třikrát. K výměně jsme se ale zatím neodhodlali, resp. to ani neplánujeme. Líbí se nám souložit mezi ostatními, dívat se na ně… Je to nová a velmi příjemná zkušenost, která nás ještě víc sbližuje.
Dana L.

SEX na OSTRO – na swingers party není nouze o kondomy. Najdete je doslova na každém rohu. Sex bez ochrany samozřejmě zakázaný není, ale vzhledem k možnosti nakazit se pohlavní chorobou představuje zábavu spíš pro milovníky adrenalinu… Pořekadlo důvěřuj, ale prověřuj, na swingers párty nefunguje. Nikdo po vás nemůže chtít potvrzení o zdravotní prohlídce. Pokud se rozhodnete jít na swingers párty, musíte prostě jistá rizika přijmout.

Slušné chování je na swingers samozřejmostí. Můžete kohokoli odmítnout. Máte možnost v klidu se rozkoukat. Není nutné skočit hned na první pár, který uvidíte.

Erotické pomůcky se na swingers párty až tak nenosí. Zakázané nejsou, ale je třeba rozhodně dbát na hygienu. Je dobré mít po ruce alespoň vlhčené ubrousky a povrch pomůcky pravidelně čistit.

Nikdo vás zde nebude nutit, abyste běhali nazí. Ženy si obvykle berou nějaké pěkné erotické prádlo nebo sexy šaty. Každý návštěvník swingers párty při vstupu obdrží ručník a osušku.

Pamatujte na rizika. Vidět partnera při sexu s někým jiným může v leckom zanechat trauma až tak velké, že z plánovaného oživení partnerského sexu skončíte u neplánovaného rozchodu. Vidět partnera na swingers víc vzrušeného než doma v ložnici taky nemusí být až tak příjemné. Může to být poměrně frustrující. I u těch, kteří se domnívají, že to jejich psychiku nezasáhne, nastanou určité citové následky.

Máte nějakou vlastní zkušenost ze swingers párty? Podělte se o ni s námi!

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)