Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Příběhy

„Pro nadržené ožraly jsem trofej,“ přiznává barmanka Magda

V televizi běžel před lety pořad Marka Vašuta, ve kterém se bavil s podnikateli o jejich úspěchu. Rozebírali se v něm detaily různých jobů, důležitost lidských vztahů, motivace a tak dále. Docela mě bavilo to sledovat, protože i mě fascinují na první pohled skryté zajímavosti spojené s různými profesemi. Ráda se lidí vyptávám a vytahuji z nich pikantní historky. Tak jsem si řekla, proč pro vás nevyzpovídat Magdu. Barmanku z jednoho koktejlového baru na Praze 1. Je krásná a chytrá. A prsa má ještě o něco větší než já.

Sex on the beach jsem neznala

Jak jsi se k práci barmanky dostala?

Nikdy jsem si nemyslela, že budu dělat barmanku. Na střední jsem na brigádě prodávala zmrzlinu a pak chvilku pracovala v jedné kavárně, nikdy mě to ale do baru netáhlo. Pak jsem přišla do Prahy, začala studovat VŠE a zjistila, že to není nic pro mě. Po prvním roce jsem navštívila paní na studijní s prosbou, ať naše společné trápení ukončíme. Začala jsem si hledat práci a náhodou se dostala do tohohle baru, kde jsem už pátým rokem.

Ty jsi uměla míchat drinky?

Ani náhodou, dokázala jsem do té doby maximálně tak přidat med do čaje. Stačilo vypadat dobře, majitel asi chtěl udělat štamgastům radost. Paradoxně jsem nikdy ani nebyla velkou fanynkou drinků, takže jsem ani nevěděla, z čeho se třeba dělá Sex on the beach, Cosmopolitan atd. Barmanský kurz jsem neměla, ale vše mě po večerech naučil bývalý kolega. A vlastně i bývalý přítel :-). Míchání koktejlů je docela mužská záležitost.

Když mluvíš o záměru majitele a tom, jak je míchání drinků spíše pro muže, musí se ti za barem dostávat zvýšené pozornosti, je to tak?

Tak samozřejmě. I kdybych dělala v bordelu, budu mít jako žena za barem pozornost. Pro nadržené ožraly jsem trofej. Někde jsem četla článek, že barmanka patří k deseti hlavním cílům, které chce muž za život ulovit. Vedle je třeba letuška, sestřička v nemocnici a tak.

Jak se tě snaží muži zaujmout?

Nejčastěji se snaží flirtovat, pokládají na bar klíčky od Mercedesu a kupují mi pití. Jenže já v práci pít nemohu a vlastně ani nechci. Po hodině pátečního večera bych ležela pod barem a modlila se o holý život. Když je host hodně neodbytný, udělám sama sobě koktejl (tajně virgin) a ťukneme si. On je spokojený, myslí si, že pracuje na mojí povolnosti.

Ale místo toho pracuješ ty na jeho povolnosti...

Alkohol skutečně rozvazuje jazyk a já už za ty roky dokonale poznám, co s lidmi dělá. Někteří muži jsou po pár skleničkách melancholičtí, mají chuť filozofovat o životě, stěžují si na manželky a celkově v nich každý drink vyvolá víc smutku než radosti. Na opačném konci jsou muži, kteří se chodí do baru bavit. U nich je problém jen s tím, když to přeženou. Dostavuje se agresivita a přehnané sebevědomí

A nějaké nejzajímavější zážitky s opilci?

Těch je tolik, že bych jako barmanka mohla napsat knihu. Hodněkrát se mi chlap na baru rozbrečel. Nebo popral. Nebo tak trošku ublinknul do drinku. Mezi zajímavé zážitky patří také vyprávění chorobných vychloubačů a lhářů. Některé příběhy jsou šílenější než podivuhodné cesty po vodě i souši, polní tažení a veselá dobrodružství barona Prášila. 

Raději se nesnažte s barmankou vyspat

To asi asi nikdy nedokážu představit. V čem muži lžou?

Ve všem :-). Na baru se mi za jeden večer sejde tolik miliardářů, pornoherců, mafiánů a pseudocelebrit, že to ani nejde spočítat. Nejčastěji lžou muži o penězích a jejich vlivu. Pochopitelně občas se na baru skutečně objeví nějaká celebrita, ale tím to končí. Vyprávění chlapů beru jen jako další taktiku, jak mě dostat do postele.

Celebrity nepřináší zajímavé momenty?

Ale tak ano, ale obecně tě spíš zklamu. Dokážu tak maximálně říct, kolik toho kdo vypije a kdo si občas pomůže k radosti i nějakými dalšími látkami. Což je v dnešní době docela běžná věc. Žádné šťavnaté informace pro bulvár nemám.

Co by se vlastně muselo stát, aby tě host sbalil?

Nebudu lhát. Za těch pár let jsem se kořistí několikrát stala. Vždy to bylo až po delším čase, co k nám dotyčný chodil. Pánové, pokud máte nějaký bar opravdu rádi, raději se nesnažte s barmankou vyspat. Barmanka vážně není vhodný cíl. Když to nebude stát za nic, rozhodně nechcete do baru dál chodit a už vůbec nechcete před očima dané barmanky balit další ženy. Na to pozor.

A co bys přeci jen poradila chlapům, kteří si chtějí barmanku odškrtnout ze seznamu?

To je těžké. Vztah s barmankou je docela na prd. Chodím domů pozdě, pozvání na skleničku odmítám, mám v povinnostech chovat se hezky k mužům a být sexy, což moc partnerů nedokáže překousnout kvůli žárlivosti. Jestli je odškrtnutí ze seznamu pouze o sexu na jednu noc, tak sex s barmankou je úplně stejný jako sex s jinou ženou. Z míchání drinků mám možná silnější zápěstí, ale tam moje předpoklady pro zajímavé zážitky v posteli končí.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)