Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Příběhy

Skutečný příběh: Jak jsem vyzkoušela lesbický sex

Říká se, že lesbičky jsou z hlediska erotiky a intimity několikanásobně spokojenější než heterosexuální páry. Hanka, která se nám svěřila se svým prvním lesbickým sexem, mluví o téhle zkušenosti jako o dokonalé souhře...

Na začátek bych ráda řekla, že nejsem lesba. Některé holky se mi sice líbí, za některou se otočím, ale o lesbickém sexu jsem nikdy nesnila. Když mi bylo 12 let, zamilovala jsem se do mamčiny kolegyně z práce. Byla taková obyčejná, ale pro mě neuvěřitelně půvabná. Myslela jsem na ni ve škole i když jsem nemohla usnout. Nikdy jsem si ale nepředstavovala nic intimního. Spíš jsem záviděla jejímu manželovi, že s ní může být pořád, že ji má stále nablízku.

Ženy mě vlastně nepřitahují. Mnohem víc mě vzrušují mužské doteky a "klasický" heterosexuální vztah a sex s mužem.

Jak tedy někdo jako já mohl prožít lesbický sex? Náhodou. Bylo mi tehdy skoro 20 let a za sebou jsem měla tři krátkodobé vztahy s kluky svého věku. Ani s jedním to nebyla pravá láska. A sex? Ano, bylo to pěkné, ale tak nějak jsem od toho čekala víc. Ne, že bych byla zklamaná, ale jako by sex bylo něco univerzálního a nikdo se nezajímal o to, co se líbí konkrétně mě.

Už od dětství jsem každé prázdniny jezdila za svou sestřenicí do Prahy. To léto mi vyprávěla, že jeden z jejích dvou bratrů pracuje v "bordelu" jako hlídač. Už se s ním dlouho neviděla, a tak jsme se rozhodly, že se za ním vypravíme. Byl to vlastně soukromý rodinný domek v okrajové části Prahy, kde se provozovaly tyhle erotické služby. Měli tam dvě stálé prostitutky, Alici a Natálii. Vždycky jsem měla proti těmhle lehčím dívkám předsudky. Obě ale byly strašně sympatické! Obyčejné holky, se kterými bylo příjemné si povídat. Alici bylo 26 a Natálii 28 let a pocházela odněkud z Ukrajiny. Jedna černovláska, druhá špinavá blondýnka.

Za mou odvázanost mohl z větší části alkohol. Musím ale přiznat, že i prostředí mi bylo příjemné: klasický obývák s moderním nábytkem, pohodlné sedačky, příjemní lidé. Kromě mě, sestřenice a Alice s Natálií tu byl i Radek a Pavel, bratři sestřenky, a David, jejich kamarád. Nejvíc jsem si povídala s Alicí a Naty, nejdřív o rodině, pak o škole a nakonec o intimním životě. Svěřila jsem se jim, že to doposud nebyla žádná sláva a nějak se rozkecala. Radek mi neustále dolíval a později v televizi pustil porno. Tak nějak dokreslilo atmosféru toho prostředí a taky mě začalo vzrušovat.

Poté, co jsem se holkám svěřila, že můj poslední sex byla partnerova honba za orgasmem, mrkly na sebe a každá mě něžně chytla za ruku. Zem se se mnou trochu zhoupla, ale přesto jsem dokázala vnímat, že jdeme do jednoho z pokojů v patře. Byla v něm trochu kýčovitá, ale prostorná postel, komoda zrcadlo a koupelna hned vedle.

"A teď trochu té skutečné rozkoše, ty naše zanedbané kotě!" řekla Alice, zatímco mě Naty vysvlékla z lehkého topu.

Chtěla jsem v ten moment všechno zarazit, strašně jsem se styděla! Ale zároveň jsem nemohla přerušit jejich doteky, tak slastné a vlídné! Jejich pozornost, kterou obě věnovaly jenom MNĚ. Když už svršky nás všech ležely na podlaze, měla jsem najednou strašnou chuť dotýkat se jich - ale pořád ten stud... Naty vytušila moje obavy a vedla mou ruku až ke svému ňadru. Něžně jsem prozkoumávala její křivky, mazlila se s její pokožkou a třela o hebké tělo.

Nikdy předtím ani potom jsem se nelíbala s ženou. Nebyl to polibek, ale plejáda dráždivých vjemů! Začínal předehrou laskáním krku a ušních lalůčků, kde jsem mimořádně citlivá. Pokračoval doteky jejích prstů na mé tváři tak letmých, že jsem je sotva vnímala. Když mi špičkou ukazováčku přejela po rtech, lehce jsem je pootevřela a ještě předtím, než se naše jazyky propletly, zašeptala jsem její jméno "Alice".

Byla jsem natolik vzrušená, že jsem orgasmu dosáhla dost rychle. Alice vytáhla z jednoho šuplíku vibrátor. Měl členité tělo ve světle růžové barvě a byl poměrně malý. Nikdy jsem se vibrátorem nezkoušela vzrušit a považovala to za zbytečnost, jenže v ten okamžik jsem prostě byla úplně oddaná jejich pozornosti. Zasunula do mě jen špičku a zapnula vibrace - jemné a přitom dost intenzivní, a zároveň mi jazykem dráždila klitoris. Hlavou mi probleskla myšlenka "Jak je možné, že přesně ví, co mám ráda?" Nic mi totiž neříkají hluboké zásuny a divoký sex. Pokud jsem kdy dosáhla orgasmu, tak jen za současného dráždění klitorisu.

Její počínání je zkrátka bezchybné. A Naty? Ta se věnuje mým bradavkám, něžnému laskání šíje a polibkům, jemně tlumícím moje sténání - čím dál vášnivější.

Mazlíme se ještě dlouho poté, co dosáhnu vrcholu.

Dnes je mi 32 let, mám dvě krásné děti a milujícího manžela, se kterým jsem spokojená po všech stránkách. Sex s ženou jsem pak už nikdy neměla. Jsem si svou orientací jistá a ten okamžik tehdy s Alicí a Naty beru jako krásnou zkušenost. Nejhezčí na tom všem bylo to souznění nás tří, ta něžnost, kterou s mužem nezažijete. Jako by mi rozuměly, vytušily, po čem toužím ještě dřív, než jsem na to sama pomyslela.

Kromě sestřenice o mém zážitku nikdo v mém okolí neví. Jako holka z vesnice se za to částečně stydím, ale jako žena jsem strašně ráda, že jsem měla možnost to prožít.

Zažila jste někdy něco podobného? Nebo o tom třeba jen tajně sníte?

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)