Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Příběhy

„Z frigidní jsem udělal sexuchtivou,“ chlubí se Kuba

Situace, kdy žena nechce v dlouhodobém vztahu mít sex vždy, kdy po něm zatouží rozkrok jejího partnera, je docela běžná. Výsledkem jsou hádky, stereotyp a pikantní nevěry, které rozkládají rodiny na prvočinitele. Právě to je jeden z důvodů, proč jsem vyzpovídala Jakuba.

Nechci být na pány tvorstva úplně zlá, protože to není můj styl, ale pravdou zůstává, že většina z nich ani po několika letech manželství nechápe, proč nemá sex. Uspokojivým vysvětlením pro ně je, že manželka vystydla a je z největší pravděpodobností frigidní. Nechápají důvody odmítnutí a když se rozhodnou vše řešit, vytváří pouze nátlak, v horším případě škemrají o pozornost. To pochopitelně nefunguje a sex zůstává stále v nedohlednu. Když se mi tak kamarád chlubil tím, jak po letech nudy do toho s manželkou buší na plné obrátky, musela jsem ho vyzpovídat.

Frigidní manželka

Jak vůbec můžeš říct, že je manželka frigidní?

Tak dnes už ne, ale jeden čas mi to tak fakt přišlo. Chtěl jsem sex a ona se vždy vymluvila. Jsem moc unavená, přežrala jsem se, nejsem vykoupaná, ráno vstávám, mám to dostat, nemám chuť a tak dále. Výmluva za výmluvou a iniciativa z její strany nulová.

Jak si to řešil?

Jak bych to asi řešil, otočil jsem se zády a šel spát. Nebo jsem si ho šel vyhonit. Nechtěl jsem přemlouvat někoho, kdo mě údajně miluje, aby se mnou měl sex. To mi přišlo padlý na hlavu.

Přemýšlel jsi o tom, že bys byl nevěrný?

Kecal bych, kdybych řekl, že ne. Nepřišlo mi to ale jako fér řešení. Bez sexu jsem pochopitelně přemýšlel nad tím, že bych si ho hledal jinde než doma, ale nakonec z toho vždy sešlo. Spíš jsem se připravoval na to říct manželce, že sex mít nemusíme, ale já ho budu mít prostě jinde. Na férovku to přiznat a čekat, co udělá.

Co by podle tebe udělala?

Tak já doufal, že by se buď chytla za hlavu a začala se snažit, nebo to prostě odkývala. Bral jsem to jako oprávněný požadavek.

A dopadlo to tak?

Do tohohle bodu jsme ani nedošli, nic takového jsem říkat nemusel. Změna přišla až s jedním rozhovorem, který jsme ani neplánovali.

Líbačka na zastávce

To mě zajímá. Co to bylo za rozhovor? Prostě jsme se začali bavit o životě, plánech a tom, co nás na životě štve. Kam chceme směřovat. Vzpomínali jsme i na to, jaký byl náš vztah před pár lety a co se změnilo. Já jsem něco řekl, ona něco řekla a začali jsme se doplňovat. Přišli jsme na to, že ona ani já nevidíme snahu. Já chtěl nějakou iniciativu, ona zase někoho, kdo nemá sex jen jako potřebu, ale jako fajn zakončení dne. Mluvili jsme o lásce, romantice, ohleduplnosti a touze v posteli mít energii.

Vše vyřešil jeden takový rozhovor?

Kdyby povídačky řešily problémy, žilo by se na světě nádherně. Bohužel po kecech a argumentech je zapotřebí začít něco dělat. V tomhle musím pochválit manželku, protože hned další den mě přivítala ve dveřích upravená, nastrojená a připravená vyrazit ven na kafe. Prostě jen tak, posedět, pokecat, projít se po městě. Užívali jsme si to, povídali si a líbali se. Chápeš to! Po letech manželství jsme se vášnivě líbali přímo na zastávce. Nepobíral jsem to.

A pak byl sex?

Nebyl, ani mě to nenapadlo. Prostě to byla jen změna. A po více takových změnách, které přišly už i z mé strany, máme teď sex pravidelně. Vášnivý super sex!

Jaké změny přišly z tvé strany?

Teď občas domů donesu něco pro radost, plánuji nám rande, začal jsem o sebe víc dbát a v sexu jsem začal být více ohleduplný. Zařadili jsme do postele různé masáže, erotické pomůcky, pouštíme si hudbu. Je to prostě jiné než prc, kdy chlap vleze na starou a po pěti minutách otvírá plechovku piva.

Erotické pomůcky mohou ve spojení s dalšími změnami zařídit, že budete mít více sexu. Udělají ho zajímavější, jsou originálním dárkem i inspirací. Skvělým příkladem jsou vibrátory Loveo, se kterými se rozhodně nudit nebudete.

Sex je nutnost

Nepřijde ti po tom všem, co jsi mi řekl, že chyba byla hlavně u tebe?

Tak to zase klid, chyba byla ve vztahu jako takovém. Prostě jsem já nedokázal odhalit, co manželce chybí. Ona zase netušila, že vše beru jako výmluvy a je nutné vše rozumně probrat. Prostě jsme se o tom nebavili. To byla chyba.

Pokud tedy žena nechce ve vztahu sex, co by měl muž dělat?

Jednoznačně se zeptat, ale ne hned, jak ho nechce. To se pravdy muž nedočká. Lepší je to třeba další den u kafe. Musí tam být nějaký důvod a rozhodně to není to, že by byla nějaká žena frigidní. V tomhle jsou muži prostě jinak nastavení a je zapotřebí nad tím přemýšlet společně. Jedině tak se do vztahu může vrátit zpět vzrušení a nezapomenutelný sex.

Díky moc za zajímavý pohled na věc.

Rádo se stalo, já díky za možnost alespoň pár chlapům třeba poradit. Sex je nutnost a život bez sexu je nuda.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)