Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Příběhy

Zkušenosti prodavačky v sexshopu: vzrušení i sranda

Práce v sexshopu dýchá lechtivostí. Nechat se celý den obklopovat vibrátory, erotickým prádlem a pikantními filmy, u kterých si pak lidé doma dělají dobře ... to je přece jiná liga než žena za pultem s "běžným" sortimentem. Možná právě proto se nám jako prodavačka v sexshopu vybaví vnadná nymfomanka, která svádí pohledem, a která nikdy nemá dost.

Martina je obyčejná holka, která se k téhle práci dostala náhodou. Při našem rozhovoru nám prozradila pár pikantních i humorných historek, jaké ve své práci zažila.

Proč ses rozhodla pracovat právě v sexshopu?

Dostala jsem se k téhle práci úplnou náhodou. Přivydělávala jsem si v kavárně a o práci v sexshopu mi řekl kamarád. Druhý den jsem volala majiteli, dohodli jsme se na pohovoru a za dva týdny už jsem stála za pultem. Myslím, že jsem zapůsobila hlavně tím, že jsem se nestyděla, měla základní přehled o erotických pomůckách a hlavně že jsem byla ochotná učit se novým věcem.

Kde jsi získala znalost sortimentu? Byla jsi v sexshopu už někdy předtím?

Jen párkrát. Kupovala jsem věci jako vibrátor, erekční kroužek pro přítele a nějaké erotické prádlo. S partnerem jsme předtím taky byli na erotickém veletrhu. Hodně věcí jsem si zjistila sama přes internet.

Prvních pár týdnů bylo "náročných". Nikdy jsem neviděla tolik lechtivých věcí pohromadě. Vím, že to zní divně, ale tehdy jsem se každý večer domů vracela vzrušená. Všechny ty vibrátory, umělé vagíny a obrázky na erotických DVD mě zkrátka nenechávaly chladnou. Trvalo to jen pár týdnů, než jsem si zvykla, a než jsem svou práci začala brát zcela běžně.

Jaký vibrátor bys doporučila někomu, kdo je v sexshopu poprvé?

Někomu - předpokládám, že ženě - která je v sexshopu poprvé a doma žádný vibrátor zatím nemá, bych doporučila klasický vibrátor střední nebo vyšší kvality. Hodně oblíbené jsou silikonové vibrátory.

Lidé nechtějí znát parametry, počet otáček ani paletu vibračních programů. Zajímá je hlavně, jak je hračka příjemná, co všechno s ní mohou zažít.

Jak moc je pro zákazníky sexshopu důležitá cena?

Hodně. Většina zákazníků sáhne po levném pryžovém výrobku. Vždycky se proto snažím navnadit je na kvalitu.

Kupuješ si sama nějaké erotické hračky?

Ano. Občas. Protože si troufám tvrdit, že mám slušnou znalost sortimentu, sázím na kvalitu. Doma mám myslím docela pěknou sbírku, která je hodně rozmanitá. Jsou to klasické vibrátory, párové a anální vibrátory, nějaké to dildo, erekční kroužek, jeden masážní strojek a různé lubrikační gely. Partnerovi jsem koupila umělou vagínu.

Zákazníkům pak doporučuji ty výrobky, o jejichž kvalitě jsem sama přesvědčená, a které bych byla sama ochotná si koupit. Každý ale samozřejmě touží po něčem jiném a důležité je odhadnout přání a preference člověka, který k nám do sexshopu přijde.

Zkouška vibrátorů a další humorné příběhy ze sexshopu...

Stejně jako v každé jiné práci, která stojí na kontaktu se zákazníkem, zažijete i v sexshopu řadu humorných historek. Martina nám jich pár prozradila.

Jednou k nám do obchodu přišla taková hodně elegantní paní, a že chce vibrátor. Orientovala se spíš na ty dražší, nechala si jich předvést asi tak deset a pak najednou řekla: "Kde tady máte kabinky?" Zeptala jsem se na co? A ona že je přece musí vyzkoušet. Vysvětlila jsem jí, že to není možné z hygienických důvodů. "Ale já mám s sebou kondomy!", objasnila mi... Samozřejmě, že k žádné zkoušce nedošlo, ale paní byla dlouho neoblomná.

Jednou zase do obchodu přišel pár ve středních letech. Manželka chtěla vibrátor, což jsem se od manžela dozvěděla už při příchodu. Sdělil mi: "Žena by chtěla nějakýho toho žužloně do postele, asi už jí nestačím!" Byl to takový bodrý, vtipný pán, který procházel obchodem a všemu se divil. Zatímco jsme s ženou, která působila vcelku rozumně, vybíraly vibrátor, sem tam jsme z povzdálí zaslechly něco, nad čím mi cukaly koutky. Například: "Tak tenhle obojek vezmu pro Adélu - to je náš bernardýn, víte?" Nebo s análním kolíkem v ruce: "Co je toto?? To se strká do zadku?" (BINGO) Pak objevil umělé vagíny... "Prosím vás, když tyhle dva konce ořežu, bude to fungovat jako izolační přepínač?" Říkám mu, že je to věrná kopie umělé vagíny, která slouží k jiným účelům. On na to: "Paninko, já jsem kutil, ne úchyl!" Nakonec manželka bez vibrátoru, se studem a omluvami chytla manžela za rukáv a táhla ho ven z obchodu.

Jindy ke mně přišel takový už na první pohled vesnický pán, a že na internetu našel zboží, které shání, a jestli ho prý máme. Měl s sebou dokonce vytisknutý obrázek té věci. Na první pohled jsem to nepoznala, tak se ptám, co to je za sortiment a on na to: "No přece na koně! Takový to udidlo s koulí!!"

I přesto, že Martina dnes o svém zaměstnání vypráví jako o každé jiné práci, zcela běžné a všední, pro většinu z nás to tak není. Sex stále hodně z nás bere jako něco choulostivého, jako něco, o čem se běžně nemluví. Naštěstí se tahle situace stále více mění k lepšímu a Magazín Loveo je určitě jedním z článků, které se sex jako tabuizované téma snaží vyvrátit.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)