Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Sex a intimita

5 důvodů, proč se pro vás erotické pomůcky stanou nezbytností

Jste přesvědčeni, že si s partnerem vystačíte sami, a že erotické pomůcky jsou jen pro ty, kteří už nevědí, co by zkusili? Pak věřte, že řady lidí s podobným názorem se pomalu, ale jistě tenčí.... Jeden z následujících pěti důvodů vás zcela jistě přesvědčí o tom, že váš dojem byl pouze dočasný!

Účinný odbourávač stresu

V 19. století lékaři údajně léčili hysterické ženy stimulací vagíny.

Doba naštěstí razantně pokročila, a tak se s podobnými praktikami snad již nesetkáme. Zamysleme se ale nad podstatou této absurdní lékařské metody! Orgasmus působí jako odbourávač stresu. Uvolňuje napětí a pomáhá v boji proti depresi a úzkostem.

Zkuste si místo antidepresiv denně naordinovat jednu dávku slastné stimulace z náruče vibrujícího společníka!

Orgasmus místo cvičení

Zapomeňte na drahé členství v posilovně a vyčerpávající cvičení. Aspoň pro začátek vyzkoušejte větší míru vzrušení! Studie jasně prokázaly, že sexuální uvolnění pomáhá posílení celkového pocitu zdraví a pohody, zlepšuje spánek a spaluje tuky.

Proč nepropojit příjemné s užitečným? Vyzkoušejte hračky, které poskytují sexuální uspokojení a zároveň vyžadují určitou fyzickou aktivitu, například dildo s přísavkou, se kterým si užijete cvičení plné slasti v poloze "na koníčka".

Objevujte co se vám líbí!

Erotické hračky jsou ideální k tomu, abychom poznali, co nám samotným přináší největší potěšení. Netušíte, k čemu by právě tohle mohlo být dobré? Sebepoznání zvyšuje sebedůvěru. Poznáním sebe sama lépe porozumíte partnerovi, dokážete ho lépe nasměrovat k tomu, co se vám líbí a především si milostný akt mnohem více užijete!

V současné době je možné zakoupit si kompletní sadu základních erotických pomůcek, obsahující například různé typy vibrátorů, anální dildo, venušiny kuličky, kroužky na penis a další. Vyzkoušejte všechny a zjistěte, která hračka se pro vás stala zlatým hřebem!

Okořenění milostného života aneb sex ve třech

Erotická pomůcka vnese do vašeho milostného života nový rozměr. Láká vás představa sexu ve třech, ale zároveň se nedokážete přenést přes myšlenku, že by s vámi v ložnici byla třetí, ať už známá nebo neznámá, osoba? Zapojte do hry vibrační kroužek na penis, anální vibrátor nebo masturbátor! Erotická hračka je novým prvkem, zpestřením a perfektním okořeněním milování, které vám možná už trochu zevšednělo.

Zpomalte a užijte si chvilku jen pro sebe!

Žijeme v hektické době, čas je neúprosný dráb a my skáčeme přesně podle něj. Získejte z něj chvíli jenom pro sebe a soustřeďte se na přítomnost, na své pocity a prožitky. Erotické pomůcky nevyžadující přidržování rukou jsou pro tento účel ideální! Masturbace tak získá nový rozměr a bude se pohybovat na hranicích meditace.

Přesvědčil vás alespoň jeden z pěti důvodů o tom, že erotické pomůcky jsou skvělými společníky? Věřte, že důvodů, proč je používat, je mnohem, mnohem víc! Přesvědčte sami sebe a objevujte další výhody erotických hraček. Málo jich skutečně není.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)