Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Sex a intimita

5 věcí, kterými sex štve muže i ženy

I na dokonalém sexu s milovanou osobou lze najít několik věcí, které nás nepředstavitelně štvou. Jaké to jsou a můžeme se jim nějakým způsobem vyhnout? Pojďme společně pomluvit jednu z nejpříjemnějších aktivit na světě.

Sex je úžasná věc! Pokud si ho dokážete užívat (a nejste na to sami), máte v životě štěstí. Bohužel prožitek vám může solidně zkazit nečekaná událost, případně chování a zvyky toho, s kým spíte. Jsou to takové ty věci, které mlčky přehlížíme, protože nám za to sex jednoduše stojí. Když o nich začneme mluvit nahlas, možná se něco změní. Minimálně vy budete po přečtení tohoto článku vědět, na co si dát pozor.

1) Sex je nechutná záležitost

Určitě si to neberte osobně, ale koukat na amatérský sex rozhodně není lahoda. Zkuste se natočit doma na kameru a garantuji vám, že pokud nemáte tělo Adónise a krásu Marilyn Monroe, nebudete mít chuť video sledovat. To stejné platí o detailních záběrech pupínků, štáviček a kůžiček. Nehrajte si na porno. Sex je nejkrásnější z pohledu první osoby, a to ideálně přes růžové brýle. Pokud jste citlivější a vyžadujete v posteli dokonalost, máte to s výběrem protějšku pořádně složité.

To pochopitelně neznamená, že na projevu před kamerou nemůžete zapracovat. Pokud už se chcete vidět, doporučuji začít fotografiemi. Vytvořit si doma erotické akty není až tak složité, popravdě je to příjemné zpestření a hra, která vás bude bavit.

2) Povinnost před spaním

Zařádit si a vytuhnout. Rutina, která má zastoupení v každém delším vztahu. Je to pochopitelně děsná nuda, když milenec/milenka po aktu během 3 minut usne, ale sex je sex. Začněte ho proto brát trošku vážně a najděte si na něj čas v průběhu dne. Budete mít více energie, stihnete si ještě naplánovat další aktivity a před spaním si můžete číst nějakou zajímavou knížku.

3) Odmítání ochrany

„S kondomem si to člověk neužije. To je jak lízat zmrzlinu přes sklo. Zdravej přeci jsem. Šprcka mě děsně škrtí. Vyndám ho.“ To je jen malá ukázka výmluv, které mají na skladě muži. Abych nebyla nespravedlivá, i ženy často bojkotují používání bariérové antikoncepce. Nutnost chránit se nás může štvát (stejně, jako když někdo ochranu odmítá), ale je to sakra povinnost. A rozhodně se neuklidňujte tím, že chlamýdie má přeci každý a HIV pronásleduje pouze fetky z nádraží. Není to tak.

Každý rok se v ČR léčí s nějakou pohlavní nemocí více než 20 tisíc lidí. To rozhodně není málo. O důvod víc, proč si na sebe dávat pozor.

4) Nedostatečná hygiena

Obleče si drahé hadry a nastříká se od hlavy k patě parfémem. Na pohled prostě kusanec, ale pořádně se vydrbat neumí. Určitě jste na podobnou špínku narazili. Vůně osobního kouzla má k potu pořádně daleko. Když někdo touží provozovat sexuální praktiky spojené s olizováním všech možných zákoutí lidského těla, měl by se na to dokonale připravit. Sex by pochopitelně neměl být sterilní, ale nedostatečná hygiena dokáže zvednout žluč. Doslova.

Než se trápit s neumytým borcem, to raději vsadím na vibrátory Loveo. Jejich údržba je maximálně jednoduchá, po použití stačí umýt vodou a mýdlem, případně můžete zvolit speciální prostředek určený pro erotické pomůcky.

5) Sex a přehrávačky

Ženy předstírají orgasmus. Dost často a dos často trapně. Muži možná nebudou předstírat, jak jim z penisu stříká semeno, ale také dokáží zahrát slušné divadlo. Hlavní roli v něm hraje jejich nabubřelé ego a touha předvést se jako skvělí milenci. Přehrávačky jsou v sexu absolutně zbytečná věc. Otravují. Prostě se smiřte s tím, že každý sex nemusí být jak vytržený z dokumentu o divoších z pralesa.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)