Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Sex a intimita

Chcete vidět nahé fotky Emmy Watson?

Je tady další relativně čerstvá kauzička. Na veřejnost a před zrak internetových honičů se dostaly nahé snímky Emmy Watson a Amandy Seyfried. Nahé fotky Hermiony z Harryho Pottera a Katie z filmu Otcové a dcery se šíří internetem rychlostí blesku. A já se do toho všeho ptám proč?

Není to poprvé, kdy se něco takového stalo. Na konci léta v roce 2014 uniklo na internet více než 500 fotografií slavných osobností. Tzv. Fappening upozornil nejen na bezpečností rizika a nedostatky cloudové služby iCloud, ale také na posedlost slintat nad odhalenými cecíky a rozkroky slavných, mezi kterými nechyběla například Kate Upton, Kaley Cuoco či Kirsten Dunst.

Proč jsou nahé fotky celebrit tak vzrušující?

Únik intimních fotografií celebrit je vždy velká věc. Upřímně si moc nejedu v tom, abych byla do nějaké celebrity zamilovaná, případně básnila o tom, jak si to s ní chci rozdat. V první řadě již dávno nejsem v pubertě a v druhé mě nebaví fantazírovat o někom, koho nikdy v životě nepotkám. Koukat na nahé fotky Emmy Watson je pro mě tak dost podobné, jako kdybych koukala na nahé fotky náhodné holky ze Snapchatu.

Na druhou stranu chápu, že se chce každý podívat už jen z principu. Jen mi nedochází, proč je to pro některé muže masturbační materiál nejvyšší jakosti. Upřímně nahá Emma má postavu jako kdejaká Eliška z koupaliště a eroticky laděných snímků v rámci oficiálního focení také nemá zrovna málo. Skoro mi přijde, jako by Hermiona chtěla dohnat Emily Ratajkowski. Nebo Týnuš Třešničkovou

 

Hloupost na entou

Nedokážu si představit situaci, ve které si světová celebrita řekne, že nafotit nahé fotky do mobilu (nedejbože je někomu poslat) je dobrý nápad. Dokonce ani já hambaté momentky neskladuji a nesdílím. Nedůvěřuji technice ani lidem. Když už něco uložím, tak opravdu bezpečně a mimo internet. Možná jsem tak trošku z jiného vesmíru, ale podle mě je nafocení nahých fotek pokoušením osudu... a ruských hackerů, hollywoodských bulvárních plátků typu TMZ a nevím čeho ještě. Být světovou megastar, mám po nahrání fotek někam na cloud pekelně sevřený zadek. Bála bych se, že se dříve či později někde objeví. Rozhodování mezi tím, zda-li se chci natáčet nahá ve vaně jak nějaká sedmnáctka, nebo si chci chránit soukromí a být herečkou světové úrovně, upřímně nechápu.

Konspirace, marketing a nahá kráska

Taky se nabízí otázka, zda-li únik fotek a všechny ty Fappeningy nejsou jen promyšleným marketingovým trikem. V případě Emmy je v kinech Kráska a zvíře, kde hraje hlavní roli. Pokud potřebuje na film strhnout pozornost, jsou odhalená prsa skvělým řešením. Na druhou stranu neznám drogy, po kterých by markeťák z Disney kývnul na to, že zrovna tohle je ta nejlepší cesta, jak pohádkovou klasiku protlačit kinosály. Každopádně objevují se i takové názory a teorie. Já bych si upřímně přála, aby to pravda nebyla. Proč? Protože doba, kdy je nutné pohádku propagovat nahými fotkami, by byla z mého pohledu fakt zoufalá.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)