Počkejte!
Vědela jste, že mužete získat
100 kč na první nákup?
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies pro reklamu.ok
Sex a intimita

Drsné ochlupení vagíny: Vrací se bobr zpět do módy?

Zarostlý rozkrok rozhodně nepatří mezi vhodnou letní výbavu. Možná to vypadá, že české ženy jsou v péči o broskvičku poctivé, ale každá návštěva dámských šaten ve fitku mě přesvědčuje o opaku. Dokonce bych řekla, že populace bobrů se v posledních letech zdárně rozrůstá, a proto jsem se rozhodla zjistit, jaké důvody ženy pro vypěstování porostu vlastně mají. A taky mě zajímá, jestli se pubické ochlupení líbí mužům.

Cesta za hladkým klínem

Pro ženy je odstraňování intimního ochlupení běžnou záležitostí. Jsem přesvědčena o tom, že velkou zásluhu na tom má rozmach péčka a odvážnějších střihů plavek. Dokonale vyholený klín se stal symbolem čistoty a připravenosti na sexuální juchání všeho druhu. Bohužel cesta za hladkým klínem bez pupínků je trnitá a časově náročná, dlouhodobější řešení je zase relativně drahé. Z toho tak nějak vyplývá, že prales mezi stehny je u části žen výsledkem obyčejné lenosti, a to napříč generacemi. Nechci vynášet ty největší pikantnosti z dámských šaten, ale pravdou je, že i mladé Pražačky si nechávají tam dole narůst plnovous. Takový, který by jim nejeden hipster Rumcajs záviděl. Ve vzorku deseti mladých žen ve věku od 18 do 25 odhadem najdu ve fitku 2 až 3 s neprostupnou džunglí.

Huňaté nevýhody

Porost v intimních oblastech s sebou přináší dost nevýhod, alespoň z pohledu civilizovaného stvoření. Hygiena je mnohem složitější a bohužel ne každá žena umí o její jeskyňku správně pečovat. Ty největší dobrodužky ignorují zdárně i breberky. Základy správné hygieny se musí dodržovat a odstraněním pubického ochlupení se vše zjednodušuje. Největší nevýhodou z mého pohledu je to, že dlouhé chloupky komplikují sexuální hrátky. Lízání asi nemusím nějak rozvádět. S překážkami je nutné počítat také u klasického sexu, kdy si muž musí proklestit cestu, chloupky všelijak překáží, tahají a podobně.

Slabost pro medvědice

Vzhledem k výše zmíněnému se zdá, že nechat se zarůst může jedině někdo, kdo to nemá v hlavě srovnané. Není to ale pravda. Zapomněla jsem totiž na muže, kterým se bobříci zamlouvají. Chtějí pořádně chlupatou a některé šťabajzny to moc dobře ví! Osobně takové muže neznám, a proto jsem rozposlala dotazy na pár kontaktů z mailovky a podařilo se mi 3 takové objevit. Vyzpovídala jsem je a zde přináším odpovědi:

Není to úplně tak, že bych jako chtěl chlupatou pokaždý. Spíš mi to po všech těch holátkách přijde jako příjemná změna. Něco, co mě v ten moment vzruší. Navíc mi přijde, že žena, která se nebojí v dnešní době sundat kalhotky a odhalit bobra, musí být sebevědomá. To mě taky vzrušuje.

Hladký klín u dospělé ženy mi přijde směšný, až tak nějak pedofilní. Celkově trend vyholování nechápu, jde to proti přírodě. I chloupky lze zastřihávat a celkově o ně pečovat tak, aby estetický výsledek byl dokonalý. Pohled při sexu na pronikání mi přijde mnohem více zajímavý, když nejsou genitálie vyholené.

Asi je to vše o fantazii. Chlupy jsou takový závoj, pořádně chlupatý rozkrok vzbuzuje zvědavost, baví mě to odhalování, ten pocit, když se mohu prsty zabořit do chlupů, případně za ně při sexu jemně tahat. Nemám na ně úplně úchylku, spíš je to taková slabost a fajn bonus. Pokud to budou číst nějaké ženy, tak ať se vyzkouší nechat zarůst. Určitě doporučuju. Nevěřte tomu, že každej chlap chce vyholenou holku.

TIP: Milence může pohled na prales vystrašit! Vibrátory Loveo se nezaleknou ničeho a jsou připraveny darovat každé ženě pořádný orgasmus - chlupy nechlupy!

Ochlupení vagíny a čárkový kompromis?

Možná se po době brazilských depilací a odstraňování veškerého porostu skutečně vrací chlupy zpět do módy. Nebylo by se čemu divit. Začalo to plnovousy u mužů a pokračovat to může klidně přes dámský rozkrok. Já jsem si pouze jistá tím, že nyní zůstanu o kompromisu v podobě pečlivě upravené čárky. Esteticky mi přijde nejhezčí. Stejně tak neustoupím z názoru, že nohy a podpaží by měly být dokonale hladké vždy. Jak jste na tom vy a co říkáte na pořádného bobra?

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru
Zobrazit všechny komentáře (5)